Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 napja késik a menszeszem! A...

4 napja késik a menszeszem! A barátommal 1,5 hete együtt voltam védekezés nélkül, de kivette mielőtt elment volna! De már nem vagyok együtt vele! Mit tegyek? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Elég fiatal vagyok még egy gyerekhez, nagyon aggódok!

2012. dec. 4. 13:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a patikába, vagy drogériába, veszel egy tesztet és kiderül. Igen , akár terhes is lehetsz. A megszakításos módszer nem 100%. Hiszen az előváladékban is vannak életképes spermák. Csak anem akkora mennyiségben mint magában a "kilőtt" anyagban.
2012. dec. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos terhes lehetsz, elég sokan lesznek így terhesek, nem tudtad? Hétvégén csinálj tesztet!
2012. dec. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább akkor aggódhattál volna amikor úgy voltatok együtt!!!! Ha annyira fiatal vagy mind szexelsz?? Gondolkozz is néha és IGEN LEHETSZ TERHES VAN UGYANIS AZ ELŐVÁLADÉK OLVASS UTÁNA!!!! Van is miért aggódnod szegény gyerek!!!
2012. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Minek megvárnia a hétvégét ha már késik simán kimutatja a teszt. Menj és vegyél MOST!
2012. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem érzek semmi különöset, csak annyi h nem jött meg! De nagyon remélem h megjön, nem szeretnék terhes lenni! Szóljak a volt barátomnak, vagy csak a teszt után?
2012. dec. 4. 14:03
 6/24 anonim ***** válasza:
16%
De jó lenne, Istenem, ha ilyen könnyű volna teherbe esni. Én persze hiába várok rá :( Egyébként kedves kérdező, szerintem nagyon kicsi az esélye, hogy terhes legyél.
2012. dec. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak késik, mert rástresszelsz...
2012. dec. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Minek szólnál? Menj vegyél tesztet, ha pozitív (azaz 2 csík jelenik meg) akkor szólj neki, meg a szüleidnek. Ha negatív akkor minek szólnál? Ha szerencséd van és negatív, akkor meg gondolkodj el, és máskor ÍGY ne szexelj! Legyen nálad mindig gumi, ha már csinálod. Több haszna van: mindamellett, hogy nem leszel terhes, még HIV fertőzött, vagy szifiliszes sem leszel... :O
2012. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem éreznek semmit sem a terhesség elején!Menj,vegyél tesztet és csináld meg.A barátodnak majd csak szerintem teszt után szólj.De ha negatív akkor szerintem felesleges.hiszen már nem vagytok együtt.
2012. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
27%
Hát jó, akkor teszteljen most, csak aztán ne töltse fel 5percenként a képet, hogy mi is látjuk-e azt a halvány csíkot, ami nincs is ott!
2012. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!