Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet megvenni az Angel...

Hol lehet megvenni az Angel Sound magzati szívhang figyelőt? És mennyiért?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia én pont ma vettem!:)


Az elefani boltban lehet kapni , most akciós áron 8990-. www.elefani.hu

Nem csalódtam, 10mp alatt megtaláltam a picikém szívhangját!!:))

Megnyugtató, bár én heti max 1x szeretném használni, illetve ha érzem egyértelműen a mozgásokat, akkor már nem!


18+2hkm!

2013. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Más boltban nem is kapható? Még nem hallottam erről a boltról,nagykanizsai vagyok,itt nem tudom hol lehetne.

Én is csak addíg szeretném hallgatni,amíg majd még nem érzem a babát.Egy héten csak egyszer lehet,vagy korlátlanul?

2013. ápr. 27. 22:20
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Nagykanizsán is bármely bababoltban beszerezhető!

De, ha mégsem internetről megrendelheted! Sőt, bérelni is lehet 1800ft/hónap.

Minden napra nem ajálnlják, bár nem bizonyított orvosilag, hogy káros! De, ha 1-2 hétben egyszer meghallgatod picurka szívêt, semmi baja sem lesz:-)



[link] - ezen az oldalon bérbe lehet venni!!

2013. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még nincs baba,majd most lesz,ha minden rendben megy,de nagyon aggódni fogok miatta,mert már sajnos előtte az első babának nem volt szívhangja a 10. héttől és nem a dokihoz akarok majd mindíg futni,idegeskedni meg nem szeretnék,szóval remélem lehet nézni 1-2 naponta is majd :S
2013. ápr. 27. 22:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor nagy drukkolok nektek!:-)

Nagyon sajnálom az előzőt! De hamarosan lesz egy egészséges pici!:)

Sok nyugalmat egészséget nektek!!:-)

2013. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) meglesz az a baba tudom :):) alig várom már!
2013. ápr. 27. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Brendonban is van.
2013. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!Én is kanizsai vagyok!Mi teszveszről rendeltük 4000Ftért!Nagyon megérte!9. héttől találtam meg vele a szívhangot!Amíg megnem mozdult (17. hét) szinte majdnem minden nap behallgattunk, de nekem elsőre meglett mindig vele, szal kb 10mp volt az egész!Nem káros a babára, én a dokimat is megkérdeztem és a védőnőt is!Nekem két vetélésem volt (egy spontán vetélés 4 hetesen, egy magzati elhalás a 10 héten, műtéttel befejezve :() és teljesen megnyugodtam tőle, és nem kellett a dokihoz szaladgálnom minden héten az aggódástól!

Még most is néha behallgatok ha nem mocorog a bébim!

20hkm

2013. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Sajnálom,ami a múltban történt veled,akkor te jól tudod ,mi az,hogy aggódni !

Kihez jársz dokihoz? Nekem egyik sem jött be,ezért már nem kanizsára járok.

Köszi az infókat és boldog babavárást kívánok neked és mindenkinek!

2013. ápr. 28. 12:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen tudom sajnos!És a múlt végig is kíséri a terhességem!

De szerencsére van egy nagyon kedves, segítőkész dokim, akit bármikor hívhatok, hétvégén, éjjel, nappal, sosem néz rám rossz szemmel, megérti h min mentünk keresztül!Már 10 éve hozzá járok, Zsiray doktorhoz, csak benne bízok meg, csak nála szülök!

2013. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!