Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az angel sound szívhang...

Az angel sound szívhang figyelő nem ártalmas a babára?

Figyelt kérdés
18 hetes kismama vagyok.Tegnap a születésnapomra kaptam a páromtól egy ilyen készüléket és itt volt az egész család és nagyon hamar megtaláltam vele a pici szívhangját és mindenki meg tudta hallgatni (7en voltunk) szóval kb 5 percig biztos hallgattuk és még este is,mert új élmény,jaj de jó.De felmerült bennem a kérdés,hogy ezzel ugye nem ártottam a picinek,hogy ilyen sokáig hallgattuk Őt?Egyáltalán hányszor lehet 1 héten és mennyi ideig?
2012. nov. 21. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Isten éltessen!


Öt perccel biztos nem ártottál Neki. :)

Azért én csak egy héten egyszer használnám, akkor se sokat. Ez is ultrahangos, azért meg nem rajonganak a Babák (állítólag felkavarja a magzatvizet), de ezt biztos tapasztaltad már Te is :)


Boldog babavárást!

2012. nov. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja igen: lehet később majd egy fonendoszkóppal is hallod majd a kis szívét, na az tutira nem ártalmas :)
2012. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a jókívánságot és a válaszodat is.én is úgy gondolom,hogy heti 1szer,max 2szer 2-3perc csak nem árt.de még majd olvasgatok róla.köszi még egyszer
2012. nov. 21. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!