Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hízás terhesség elején?

Hízás terhesség elején?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, 2 hét alatt 2 kg-t híztam, mivel gyakran kell ennem, és nem kívánok mindent. Így a réparágcsálás nem mindig jön be. Próbálnék azért egészségesen, ami nem hízlal annyira. Tudnátok ajánlani ilyeneket? Kb 1-2 óránként biztos hogy ennem kell... Nem szeretnék 30 kg-t hízni a végére.
2013. ápr. 28. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanígy voltam az elején én is, minden potenciális étel volt. :D Én is szedtem fel néhány kilót, az segített, hogy ráálltam a műzlire tejjel. Ha szereted próbáld ki, sokféle ízű van. Boldog babavárást. :)

2013. ápr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első pár hétben én is rögtön 2 kg-t híztam. Most viszont 21 hetes vagyok és még mindig csak 3-nál tartok, tehát nem volt folyamatos a hízás.

Érdekes, hogy mondod a répát, én mostanában folyton azt enném:) Egyébként szerencséd van, mert egyre több gyümölcsből tudsz válogatni. Pl csinálhatsz olyat, hogy gyümölcs natúr joghurttal és müzlivel keverve.

2013. ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,mondjuk én első trimeszterben 6kg-t hiztam,54-ről indultam,de ugy érzem akkor értem el a normál sulyom.20hetes vagyok és 62kg-nál tartok,viszont soha nem eszem magam tele és nem is eszek gyakran!A levegőtől is hizok,pedig tornázok is,már lassabban jönnek a kilók,most csak a hasam nől :) Szerintem az a 2 gk,egyáltalán nem sok:)
2013. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 18.hétben vagyok, eddig 3 kg-ot híztam, próbálkozom a "lemondással", mert sajnos az egészségtelen dolgokat kívánom. Amit tudsz tenni, körbeveszed magad alacsony kal.tartalmú kajákkal (nem light, nem vegyszeres, nem E-s), a háztartásba nem viszed be a hízlalós dolgokat és így nem tudsz nassolni olyasmit.

Én is natúr joghurtot eszem gyümölccsel, cukor nélkül (alma v. eper v. pici banán), mert főétkezések között én is ennék vmit. A helyedben a müzlivel vigyáznék, mert sokfajtának magas a cukortartalma.

Egyél óránként egy-egy gyümölcsöt, vagy szeletelj fel kígyóubit, annak nagyon magas a víztartalma. Igyál napi kb. 2,5-3 l citromos vizet (cukor nélkül), csinálj kancsóba és iszogasd, nem leszel annyira kívánós tőle, eltelít.

Jó babavárást!

2013. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!