Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. hetet kezdem holnap. Még...

40. hetet kezdem holnap. Még semmi jele a szülésnek. Szerintetek mire számítsak? Ma este megyek ctg-re. Volt nektek ilyen, hogy nem indult be időre a szülés?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se egy jóslóm, se semmi nem volt, és a ki írt napon hajnalban jöttek a fájások, estére meg is lett a baba!

Mondtam is a férjemnek pontos a gyerek mint ő!!

Most a második vagy időre jön, vagy késik mint én szoktam:)))


Nem mindenkinek születik napra pontosan!!!

Lehet később fogant, vagy hamarabb, ezért van akinek hamarabb, vagy később jön, de max. 2 héten belül megszületik a babàd!!!

2013. ápr. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mind a három csemeténk rávitt 6 napot de akkor is csak azért indultak el mert a doki egy vizsgálat alkalmával elválasztotta a mészájtól a magzatburkot és ilyenkor 24 órán belül beindul a szülés. Be nem fektettek.
2013. ápr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 41 + 1 napon szültem.Amikor betöltöttem a 40. hetet akkor Ask másnap Nst,aztán megnit Ask és nst, így ment ez.Mikor a 41. hetet betöltöttem, akkor volt egy oxitocinos terheléses vizsgálat, na akkor mondták el nekem, mi az a keményedés, mert a gép mutatta én meg nem éreztem belőle semmit.Azt reméltem beindu a szülés, de csak másnap indult meg 5 perces fájásokkal (határozottan érezhető volt, és tökéletesen 5 percenként jöttek), aztán 12 óra a szülőszobán 3 percesekkel, majd végre jöt egy doki aki megrepesztette a burkot, és onnan hamar meglett:)
2013. ápr. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyiket 41, másikat 39 hetesen szültem.


Egyébként meg ez az időre.. Sok szülés a kiírt után indul. (37-42 hét a normális). Szokták mondani, én is tanácsoltam már, hogy a várt időponthoz adjon hozzá mindenki 10 napot, akkor a rokonok barátok sem érdeklődnek állandóan, és addigra biztos meglesz :) :)

2013. ápr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hasonló a helyzetem... Kedden töltöm be a 40. hetet! Azután naponta kell CTG-re járni... Bár nincs messze autóval a kórház, azért macerás minden nap megoldani a bejutást. A szülésznő és a védőnő azt javasolták, hogy maximum 4-5 napot adjunk a babának a kiírt naptól számítva. Ha addig nem indul be magától, akkor befekvés és elindítják ők. Jobb lenne, ha minden a maga útján menne, nem pedig mesterségesen hajtanák ki a picit.

Az UH szerint már egy hete betöltöttem a 40. hetet, de mivel a ciklusaim általában 35 naposak, az orvos ráhúzott egy hetet a szülés várható időpontjára. Így, ha azt vesszük már 41 hetes leszek... Kezdek félni, jobban örülnék, ha már a karomban tartva vigyázhatnék rá...

2013. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!