Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Hogyan lehet megkülönböztetni a vizes folyást a magzatvíz szivárgástól?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 hete sárgás színű,krémes folyásom van,de tegnap reggel óta más jellegű lett..most vizes folyásom lett ami nagyon-nagyon halvány sárgás-fehéres színű,de inkább vizes.Nem folyamatosan érzem,hanem időközönként(1-2-3 óránként)megfolyik,olyan érzés mintha becsorgott volna egy kis vizelet,és amikor megnézem,akkor ezt a vizes foltot látom a bugyimon.És nem tudom,hogy ez m.víz-e vagy sem.Nem érzek egyébként semmit sem,nincs fájás meg semmi,csak keményedem,de az minden nap van nálam.

38+5 hkm


2013. ápr. 28. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
szerezz be pH papírt és tedd oda,ha libafos zöld,akkor az a magzatvíz.
2013. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ilyen papírt hol tudok szerezni??
2013. ápr. 28. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Tusolj le és ülj rá egy összehajtott lepedőre, azon látni fogod a szinét és a mennyiségét is pontosan, ha popsinyi a folt meg elázik akkor víz. Ugy probáld meg h mondjuk ülsz 10 percig és utána eldölsz vagy elmozdulsz de ugy h a lepedő maradjon alattad.

Én így csináltam és egyértelműen víz volt:)

2013. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!