Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lombik program után hány...

A lombik program után hány nappal lehet sexelni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inszemináció után sem ajánlották abban a ciklusban, magyarul amíg meg nem jött. Amikor pedig terhes lettem, akkor a papíromra is ráírták, hogy házasélettilalom. Nem tudom meddig lett volna tiltva, mert a 7. héten elkezdtem vérezni, ami elég sokáig elhúzódott, így az egész terhesség alatt kimaradt a szex.
2013. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze...9 hónap no sex? te fából vagy :d ? !
2013. ápr. 28. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem derül ki hogy sikerült-e addig inkább hanyagoljátok magát az aktust. Máshogy is lehet egymásnak örömet szerezni. Nem kell utro? ha igen akkor üdvözöm az izléseteket hogy igy is lenne kedvetek.... Ha sikerült és nincs semmi gond akkor lehet nyugodtan már nemi életet élni. Senki nem mondta hogy 9 hónapig nem lehet semmit, egyébként sok nőnek nem megy egy idő után akár 5-6 hónap után mivel fájdalmas. Na meg szülés után ott a 6 hét. Azért azt is ki lehet bírni, de persze Apával lehet törödni ezalatt sőt a nőnek is lehet orgazmusa csak az aktus nem ajánlott...
2013. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Nem vagyok fából, de fontos volt mindkettőnknek, hogy magmaradjon a babánk, akire 6 évet vártunk, így betartottam, amit az orvosok mondtak. Amúgy a 19. hétig mozdulatlanul kellett feküdnöm, csak a mosdóba mehettem ki, utána is végig pihennem kellett, így egyáltalán nem éltünk házaséletet. A terhesség jelentős részét kórházban töltöttem, ott sem akartam szexelni senkivel.
2013. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
húú akkor Ti megszenvedtetek tényleg a babáért. De a lényeg hogy rendben volt minden. Nem lehetett könnyű, és itt nem a szex mentességre értem hanem a sok korházra és az állandó fekvésre.
2013. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, mi sem vagyunk fából, de január 7-e óta nem élünk házas életet! :)


Akkor kezdtük a lombikot, eleinte a hormonok miatt én nem kívántam, majd miután sikerült, eszembe se jutott...na nem azért, mert nem kívántam (belőlem a terhesség egy kívánós vadmacskát csinált), de nem merem...féltem a babáimat! A férjem sem meri...olyan régóta vágytunk rájuk, végre beteljesült...ezt a "kis" időt kibírjuk, aztán majd mindent bepótolunk!

Persze, a kényeztetésnek több módja van... :)

2013. ápr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !
2013. ápr. 29. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!