Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki lombik program segítségéve...

Aki lombik program segítségével eset teherbe, hányadszorra sikerült? Mennyit költöttetek gyógyszerekre előtte?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Szia. Én szerencsésnek mondhatom magam mert elsőre sikerült, de ez elég ritka. A gyógyszerek nagyon drágák és előre nem tudod meg, hogy mennyi lesz mert menet közben derül ki mennyi gyógyszerrel tudnak stimulálni. Én a közép tájékon voltam és így volt 300000 Ft a gyógyszer. De ettől lehet több és kevesebb is. Plusz az utazás amit részben térít az állam. És én állami helyen voltam de a Káli ennél drágább mert ott fizetni kell mindenért.Ha bármi kérdésed lenne szivesen válaszolok
2009. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Az igazság az hogy a nővérem van olyan helyzetben sajnos hogy már csak a lombik maradhat. Aggódunk hogy lesz-e elég pénzük rá. Egyébként meg Pécsre járnak. Mitől függ hogy valakinek sikerül elsőre? Ő már elmúlott 30. Az érdekelne hogy egy beültetés a gyógyszeres kezeléssel mennyi időt vesz igénybe kb. hány hónap.Annyira vágynak már egy babára és nagyon féltem az újabb csalódástól.
2009. márc. 16. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is elmúltam már harminc de hála sikerült. Én Miskolcról jártam fel Budára a Szent János kórházba. Amit én nagyon tudok ajánlani mindenkinek, az orvosok és a biológusok is kiválóak. Amúgy szerintem nagy szerencse is kell hozzá, hogy sikerüljön. Mi is kölcsönből oldottuk meg a lombik programot. Az a legrosszabb, hogy nem tudod vajon megéri-e az a sok pénz mert benne van a pakliban az is, hogy nem lesz baba. Előszőr megcsinálják ők is a vizsgálatokat és utánna kb: egy hónap biztos táppénz, mert szinte minden nap kell menni.Nagyon sok kitartás kell mert rengetek vizsgálat, műtét következik.Ti támogassátok akkor is amikor már fel akarja adni. Remélem sikerülni fog a testvérednek drukolok ha bármit nem tudtok írj, ha tudok segítek.A számom 30 910 5626 ha kérdésed volna hívj.
2009. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a nyugtató soraidat, én sosem adnám fel és támogatni fogom őket ameddig csak kell.

Gratulálok a babátokhoz.

2009. márc. 19. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!