Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zsibbad a kézfejem reggel...

Zsibbad a kézfejem reggel óta. Úgy tudom ez a vizesedés jele is lehet. Eddig semmit nem vizesedtem most sem erzem magamon de a jobb kezfejem enyhen zsibbad mar reggel ota. Normalis ez? 33hkm

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 14:05
 1/4 porcukormókus ***** válasza:
Nekem is zsibbadt a kezem, es vizesedtem is. Nem tudom h van-e osszefugges, mert szules utan a viz lement rolam kb. 1het alatt, viszont a zsibbadas meg megvolt 2-3honapon keresztul.
2013. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zsibbadás nem csak vizesedés miatt lehet (amúgy is előfordul terhesség alatt, pl. mert elnyomsz egy ideget). Ha vizesedsz, azt látnod kell az ujjaidon, csuklódon, bokádon.
2013. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már jó ideje zsibbad esténként. Na nem minden nap, csak alkalmanként arra ébredek,hogy zsibbad, és van hogy nap közben is. Az én orvosom, azt ajánlotta, mivel én sem vizesedek, hogy ilyenkor 1-2 napon át szedjek 500 mg-os kálciumot. De ne tovább, mert a felesleg a méhlepényben rakódik le, és ronthatja annak a funkcióját. Nekem bevált.
2013. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
nekem is volt, pedig nem vizesedtem. megmaradt terhesség után is vagy egy hónapig. Normális.
2013. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!