Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislányom lesz, és nagyon...

Kislányom lesz, és nagyon boldog vagyok, de még nem tudom elképzelni, mert idáig teljesen fiúra voltunk beállítva. Más is járt így?

Figyelt kérdés
Már most imádom a kislányom :) Csak olyan furcsa érzés, hogy elképzelem, inkább a tini korától félek :) Egy fiút annyira nem féltettem volna. Úgy szeretném már látni, megérinteni, babusgatni :) FELFOGNI, hogy ott van és kislány :)
2013. ápr. 29. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Gratulálok! Én fordítva voltam, fiam lett:) Pár nap alatt megszoktam a gondolatot, és ráálltam érzelmileg, innentől már imádtam, hogy fiú:))) Minden rendben lesz, az a lényeg hogy szereted!!!:))
2013. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Először mi is fiút akartunk, aztán lett két lányom. Imádom őket az első perctől kezdve. Most a harmadikra is már lányt szerettünk volna. Fiú lesz. Először én is féltem, de most már nagyon várom.
2013. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!