Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Janka mellé milyen tesó nevet...

Janka mellé milyen tesó nevet tudsz elképzelni?

Figyelt kérdés

Kislányom Janka, nyáron érkezik a kistesó. Nem tudjuk még a nemét!!!


Milyen nevű gyermeked tudtok elképelni mellé.


Van pár nevünk, de várunk ötleteket: Zsóka, Noémi, Noel,


2012. febr. 10. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Amiket írtál,egyiket sem,bár nem tudom a vezetékneveteket.A Janka elég jó név,nem kellene lejjebb adni.Ha lány: Bori,Zselyke,Édua,ha fiú Ernő,Béla,Márton,Bertalan stb.
2012. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Hanna,Noel,Bence,Johanna.
2012. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

He-he, első válaszolón jót nevettem! Azt mondja, hogy a Zsóka és a Noémi alábbvaló nevek mint a Janka és erre beírja a Bélát és Ernőt:DDDDD


Bocs, de nagyon jót nevettem!


Ha kislány akkor a Zsóka és a Noémi is nagyon szép, de nekem tetszik a Bíborka is. Fiú nevek közül a Marcell, Olivér, Máté, Dávid a nyerő.


Jó egészséget Nektek!

2012. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Panka ; Márton
2012. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nyerő a Bianka, Johanna, Izabella.

Fiú nevekkel már nehezebb. Amiket írtatok annyira közkedvelt nevek mostanában, hogy miden második gyermek ezzel a névvel fog rohangálni. Szerintem az Attila, Ákos, Ádám nevek nagyon szépek.

Az én kislányomat Reginának hívják. Nálunk ez volt a topp 1. :)

2012. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Panka
2012. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én Jankámnak Bogi nevű nővére van. :)
2012. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja ne már Panka, Janka-panka, mik ők, talán Stan és Pan? Ne ilyen összecsengő nevük legyen már... bár ez az én véleményem.

Borbála, Katalin, Emese, Zita, Tünde...


Zsóka és Noémi is aranyos nevek.


Noel nekem nem tetszik.

2012. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A Noel nekem egyáltalán nem tetszik, ne haragudj. Szerintem egészen más a hangulata, mint a Jankának (nekem a Noel = celebek hatására (?), az elmútl pár évben érthetetlen módon felkapott név, ami nem férfias)


Zsóka számomra becenév alias Erzsébet, amit viszont nem adnék a gyerekemnek, nekem túl konzervatív, komoly (90 éves nagyim neve).


A Noémi viszont tetszik, még ha nem is passzol annyira stlusban a Jankához, de szerintem az nem baj, sőt!, ha nem nagyon hasonló a neve a 2 gyereknek.


Amit írt már más is, hogy pl. Janka-Panka-Hanga-Dorka-Anna.... nem annyira jó, ha ilyen összecsengő neveik vannak, persze ez csak az én magánvéleményem.

2012. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Amiket én el tudnék képzelni a Janka mellé tesónévnek:

(nekem ezek hasonló hangulatúak, hasonló érzéseket keltenek bennem), de mégsem túl egyforma hangzásúak. Fiúnevet igazából többet is jónak érzek hozzá, csak egy párat említek. (kivétel János)


Lány: Zsófia, Luca, Sára, Borbála, Szófia, Csenge, Gerda


Fiú: Tamás, Áron, Máté, Zalán, Kornél, Ábel, Csongor, Csanád

2012. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!