Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Nyíregyházán Dr....

Milyen orvos Nyíregyházán Dr. Losonczi János nőgyógyász? Mennyi nála egy szülés?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi nála egy szülés, de én egyszer voltam nála rákszűrésen és hát egyáltalán nem voltam vele megelégedve sem mint orvos, sem mint ember. Lekezelően viselkedett, és úgy megvizsgált, hogy utána alig bírtam menni 2 napig. Én azt mondtam az életbe nem megyek hozzá. De ez az én magánvéleményem. Nekem nagyon rossz tapasztalatom van vele szemben.

22 hetes kismama

2008. jún. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bár nem szoktam senkit ajánlgatni, mindenki ahhoz a dokihoz jár akihez akar, de szeretném a főorvos urat megvédeni. Én a 3. babámat fogom nála szülni és teljesen meg vagyok elégedve vele. Mindig megvizsgál, minden kérdésemre szívesen és rendesen válaszol. Én 10 éve járok hozzá, de egyszer sem volt rossz tapasztalatom. Szerintem egy nagyon tapasztalt orvos, a 2. szülésnél ügyelet után maradt bent velünk! Mindamellett nagyon sokat tesz a nyíregyházi szülészetért. Nem pénzéhes!!

Az ő tapasztalatával lényegesen többet is kérhetne egy vizsgálatért, de szerintem nem kér sokat. Ez az én véleményem, mondom csak azért írtam, hogy ne csak egy negatív vélemény legyen:)

2008. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Csak a legnagyobb tisztelettel és elismeréssel tudok róla írni.Terhes voltam mikor a férjem meghalt és nagyon féltem a szüléstől anyagilag sem álltam a legjobban(semmit sem kért a vizsgálatokért és a szülésért sem) egyedül benne bíztam és bízok a mai napig is,ennek már 15 éve.A rendeléseken mindig nyugodt,csendes és türelmes ez jó hatással van rám.Mai napig nehezen tűröm a

rákszűrést és a vizsgálatot.A doktor úr kérdésekkel tereli el a figyelmem és végig szemkontaktust tart velem (persze amennyire a vizsgálatok megengedik)mindig érdeklődik a fiam hogyléte felől és az én kérdéseimre

is türelmesen válaszol.Nem tudom mennyibe kerül egy

szülés ,de nincs az az összeg amit elő ne kerítenék csak hogy nála szülhessek ,ha ez bekövetkezne.Most még annyit kérdeznék HÖLGY társaimtól Hogy mi sosem tévedünk,mi mindig mindent jól csinálunk?!

Tisztelettel:Molnár Ildikó

2008. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is a doktorúrnál szültem 7 éve a kislányomat. És csak pozitiv véleménnyel vagyok róla. Nála sokkal fiatalabb orvosok sokkal több pénzt kértek el már akkor a vizsgálatért is. Lelkiismeretes és emberséges, ha vállakozom a második babánkra akkor is hozzá fogok fordulni!
2008. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a doktor úrnál szültem kisfiamat, lassan 8 éve és teljesen meg voltam elégedve vele, mint orvossal és mint emberrel is. Terhesgondozás alatt is és a szülésnél is. Hálás vagyok a doktor úrnak, hogy ilyen jó élményként maradt meg a szülés a számomra. :o)
2009. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is ahhoz a táborhoz tartozom, aki csak ajánlani tudja a Főorvos urat.

2 gyermekemet nála szültem, illetve előtte endometriózissal műtött. Szakmailag Nyíregyháza egyik legjobb nőgyógyásza és emberileg is rendben van.

Magánrendelésen szerintem korrekt áron dolgozik, szülésnél pedig ránk bízza a döntést.

2009. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!