Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha SZTK-ba megyek ultrahangra,...

Ha SZTK-ba megyek ultrahangra, megengedik, hogy a férjem is bejöjjön és hallhassa a baba szívhangját?

Figyelt kérdés
vagy csak ha választok ott orvost és fizetek neki?
2013. ápr. 30. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahová én jártam, ott nyáron nem lehetett, csak év közben. Ennek oka annyi volt, hogy a nyáron kevesebb személyzettel dolgoztak, és a rendelés meggyorsítása miatt a vetkőzőben (ami egy függönnyel volt leválasztva) már készült a következő nő, és így férfi nem lehetett bent (érthető okból), szóval hiába is fizettünk volna... A téli időszakban meg ingyen is bent lehetett.
2013. ápr. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hüvelyire ritka, hogy bemehet bárki is, ha hasi, szerintem simán!
2013. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk furcsálta az orvos, mikor megkérdeztem, hogy a 12. hetire bejöhet-e a párom (hüvelyi), de azt mondta őt nem zavarja, így bejött :)
2013. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bent volt. megkérdeztem az orvos természetesnek vette hogy bejött... nem szégyellek a férjem előtt semmit.
2013. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha uh-ra jött a párom, akkor amikor mentem be, elöször bekukkantottam, kérdeztem jöhet-e a papa. Mindig megengedték, és jött utánam. Ebből sosem volt gond.
2013. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is megszoktam kérdezni,hogy bejöhet-e.Mindig megengedték.:)
2013. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem furcsállották,simán bejöhetett a párom. A képet is a párom kezébe nyomta a doki,hogy gratulálok apuka. Nem fizettünk érte,sztk-s rendelés volt.
2013. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ! Amíg a Debreceni klinikára jártam ultrahangra, addig nem engedtek be senkit, de ez még hüvelyi volt, és sokan öltöztünk egy helyiségben, szóval nem is lett volna túl jó ötlet..

Viszont mikor átkerültem a terhesgondozásra, ott az ultrahang, egy szoba, ahol csak te vagy bent, szóval oda bejöhet apuka is, meg ugye ott már csak hasit néztek, oda simán bejöhetett, sőt még az ultrahangos hölgy mondta, hogy legközelebb jöjjön apuka is, ha akar :D

2013. ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos nem lehet bemenni. :(

De szerencsémre a védőnőm minden alkalommal meghallgatja a baba szívét és ő szívesen beengedi az apukát így legalább a szívhangját hallhatja. :)

Uh-n csak maszeknál látta egyszer a picit mikor 4d-n voltunk.

2013. ápr. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor rá fogok kérdezni. Minden védőnő hallgat szívhangot? Ha más nem marad, akkor ez lesz.
2013. ápr. 30. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!