Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan Kismama kozottetek...

Van olyan Kismama kozottetek akinek nagyon hamar (6. -7. héten) elmult a mellérzékenysége mégis minden rendben volt a babával?

Figyelt kérdés

Màr volt egy miss. ab.-om, ezért elmondhatatlanul aggodom. Mèg csak pènteken lesz az elso uh, ugy èrzem addig megorulok. Eddig eros mellèrzékenységem volt (semmi màs tunet) màra hiàba tapizom a cicim, semmit nem èrzek. Ez tuti rosszat jelent? Olyan nehezen sikerult ez a terhesség, nem birnàm ki ha megint problèma lenne.:(

Ha elmulik az érzékenység mèg lehet minden rendben, igaz?


2013. ápr. 30. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is pénteken kell dokihoz menni, kb annyi idős vagyok mint te. Én is baromira aggódom, mert nekem van egy kis barnázásom, igaz gyógyszert szedek rá. Remélem minden rendben lesz velünk:)
2013. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem barnàzàsom nincs hàl'Istennek, de elozo sikertelen terhességemnél sem volt.

Nagyon szoritok, hogy mindkettonkel minden rendben legyen!

Ha lesz kedved irj pènteken mi volt...:)

2013. ápr. 30. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Oké.

Mi miatt volt sikertelen a terhességed?

2013. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt, még mellérzékenységem sem, emiatt ne aggódj!

Viszont ne stresszelj ezen mert ezzel lehet, hogy inkább ártasz a babádnak. Élvezd, hogy babát vársz, csattanj ki a boldogságtól!

2013. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is minden tünetem elmúlt. Én is aggódtam, hiszen az első gyermekemmel folyamatos volt a mellérzékenység, a hasszurka, fémes íz a szájban.

Párom hülyének nézett, mert vettem újra tesztet, hogy nem álmodtam-e az egészet.

Így telt el a 6-9 hét. Ezt követően viszont gyomorégésem volt egészen a 23. hétig, "visszasírtam" a tünetmentes időket.

Minden rendben volt a babával.


Ha nem vérzel, nem görcsölsz erősen, ne aggódj ennyire. (tudom, könnyű mondani). Fel a fejjel!

Írj majd meg, mizujs!

2013. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabszem ***** válasza:
nekem nem is volt mellérzékenységem, ne aggódj. Próbálj meg másra koncentrálni kicsit. Nekem amúgy minden terhességi tünetem elmúlt kb. a 8. hétre. És mégis panaszmentes terhességem volt és most 15 hós a babám.
2013. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

13:16-os IR ès pm alulmukodèsem van, amirol akkor mèg nem tudtunk. Azota kezelnek, hogy sikeruljon teherbe esni.


Ha valakinek egyàltalàn nem volt tunete az nem baj, de ha volt ès hirtelen elmult, ugytudom az nem jelent jot.

Probàlok nem ezen aggodni, de nem megy. Minden màsodpercben ez jàr az eszemben...:(


Koszonom a biztatàst Mindenkinek! :)

2013. ápr. 30. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!