Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog a gyakori...

Normális dolog a gyakori görcsölgetés? Kb.4 hetes terhes lehetek, rengetegszer görcsölget a hasam és fáj a derekam is.

Figyelt kérdés
Igaz 3- ik baba lesz de a fiaimnál nem volt ilyen.
2013. ápr. 30. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
4 hetes terhes, ami azt jelenti, most kellene menstruálnod. Ne lepődj meg, ha megjön.
2013. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

normálisnak nem normális, de elfogadható, azaz nem feltétlenül lesz belőle probléma. én az elejétől fogva görcsölök, befektettek megfigyelésre, voltam szémtalanszor ügyeleten, fektettek itthon (mást mondjuk nem is tudtam vlna csinálni, annyira fájt), de a baba tök jól van és nekem sincs más problémám. van, aki végiggörcsöli a terhességet. az egyik doktornő azt mondta erre. "telsejesn egyedi, kiszámíthatatlan, egyéni képlet". hát így, ezzel vígasztalgatom magam, amikor kicsit megijedek a koraszülés lehetőségétől :)


amúgy nálad még el is múlhat, ebben a korai szakaszban gyakori a menzesz szerű görcsölgetés

2013. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Apropó, dokinál voltam a petezsák látható.
2013. ápr. 30. 14:40
 4/8 A kérdező kommentje:
25-én kellett volna megjönnie ...
2013. ápr. 30. 14:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, annyira azért nem görcsölök, hogy fáj csak enyhén, érzem, de lehet csak a méh tágulása nem tudom van e már ilyen korán ez. :)
2013. ápr. 30. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:
van. ha nem nagyon görcsölsz, akkor tök normális
2013. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
enyhe göcs teljesen normális ilyenkor. Említsd meg az orvosnak. Magnéziumot szoktak felírni rá, amit amúgy is a 36. hétig szedni kell.
2013. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. ápr. 30. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!