Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet h terhes vagyok, ha...

Lehet h terhes vagyok, ha igen több mint 5 honapos. Mit lehet teni ha nem akarom megtartani? Orvosi dolog érdekel.

Figyelt kérdés

Nem sejtetem eddig mert elözö gyerekemet még szoptatom és fogamzásgátlot is rendesen szedem.

Napokban egyre rosszabbul érzem magam,hiztam is mostanság.Stiás a hasam ezt ma vettem észre.Nem naiv 16 éves cigány vagyok!


2012. márc. 13. 12:38
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
62%
Megszülöd és örökbe adod.
2012. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
86%

Ha ennyi idős vagy nem tudom nem megtartani.

Vagy felneveled, vagy örökbe adod.

2012. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
86%
5 hónaposan az a lehetőséged marad, hogy megszülöd és örökbe adod. Mást már nem tudsz tenni.
2012. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
38%

Honnan veszed, hogy terhes vagy?!

Csináltál tesztet?

5 hónapos magzatot nem vesznek el!

Ha beteg, vagy igazolt mentális problémája van valakinek, akkor igen, de egyébként csak 12 hetes korig csinálnak abortuszt!

2012. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
86%
az 5.honapban sajnos már nem tudod elvetetni ha véletlenül elhalna a magzatod akkoris megkell szüllnöd csak igy veszik el ha meg nem egészséges akkor is csak a 16.hétig lett volna rá lehetöséged h megszakitsák a terhességed nekem legalábbis igy mesélték 2 évvel ezelött a korházban
2012. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
91%

Orvosi dolog alatt mit értesz? Mert elvetetni csak azért, mert nem tudtál róla már nem lehet, ha elmúltál 12 hetes.

Innentől az orvosi dolog az az, hogy megszülöd és örökbe adod. Ilyenkor elvetetni már csak akkor lehet, ha sérült a baba, de ezt nem kívánom neked, még akkor sem, ha nem szeretnéd megtartani. Inkább legyen egészséges és ha nem szeretnétek akkor adjátok örökbe.


Egyébként meg egyszer sem biztos, hogy terhes vagy, ha nem naiv 16 éves cigány lány vagy (ami sértően diszkriminatív, de mindegy)akkor menj el a boltba vegyél tesztet és ha pozitív akkor ráérsz ezen gondolkodni. Ha negatív akkor szimplán kimerült vagy és híztál a szoptatás alatt.

2012. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
86%
Honnan gondolod, hogy már elmúltál 5 hónapos terhes???
2012. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Mivel gyogyszert szedek eböl gondolom h egészséges már nem lesz.Öröbe adás nekem is meg fordult a fejembe de betek gyereknél szerintem kicsi az esély.Intézetben nevelkedéshez meg sajnálnám ugy is h beteg nem bisztos h meg kapná a megfelelö kezelést itt magyarországon.
2012. márc. 13. 13:00
 9/47 anonim ***** válasza:
93%

Csak a fog.gátlótól nem lesz beteg, ettől ne félj.

Inkább menj orvoshoz, és nézesd meg tényleg terhes vagy-e. Mert még ez se biztos, lehet, hogy tök feleslegesen agyalsz.

2012. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Először is vegyél tesztet, vagy menj orvoshoz. Ha beigazolódik a terhesség ténye, akkor sem veszik el, hanem meg kell szülni. Vagy megtartod, vagy örökbeadod! Ja, és érdekes, mert nem írtad, hogy érzel e magzatmozgást, mert azért ennyi idősen már szokták érezni az első babások is, nemhogy olyan nő, akinek már a többedik terhessége...
2012. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!