Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora egy 24 hetes magzat...

Mekkora egy 24 hetes magzat súlya? Mindennel (magzatvíz, stb. ) együtt. Én 1-2 kilóra tippelnék. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
a gyerek olyan 700 gramm és ennyi az aparátus körülötte...
2009. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt írja a kismama.hu a 24. hétre:


MAMA: A méh eléri a köldök magasságát. Forduljunk orvoshoz, ha gyakran keményedik, ha vérzést, vagy égő, csípő érzést tapasztalunk a nemi szerveknél.

MAGZAT: A baba elérte a koraszülöttség alsó határát. Ha megszületne, már volna esélye az életben maradásra, de idegrendszere, tüdeje még nem elég fejlett. Súlya 600 gramm, hossza 30 centi.


Én még hozzátenném, hogy szerintem (valahol olvastam) a magzatvíz 250 ml, plussz még a méhlepény, szóval valahol 1 kg. körül lehet az egész prüntyő mindennel együtt

2009. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 24 hetesen 656 gramm volt.Most 28 hetesen 1022 grammot mértek.
2009. szept. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.

En 24 +0 hetesen voltam orvosnal 725g-t mert a babomra.

Azt mondta kicsit nagyobb a normalisnal.

Szerinte 4 kilo koruli babara szamithatunk (3.5-4.5 kiloig tippelt attol fuggoen meddig marad a pocakban).

25+4 kismama

2009. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!