Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 10 magzat megmozdulásról...

Napi 10 magzat megmozdulásról hallottam, de azt még reggel bemozdulja. Délelőtt egy órácskát mozgolódik, dél körül is mocorog és estefelé. Éjszaka alszik. Velem együtt ébred. Jól van ez így?

Figyelt kérdés

Az én dokim szerint hülyeség jegyzetelni, nem is számolom, mozog a baby ha kell, és pihen is ha kell.

Napi 10 megmozdulásról hallottam, de azt még reggel bemozdulja. Délelőtt egy órácskát mozgolódik, délkörül is mocorog és estefelé. Éjszaka alszik. Velem együtt ébred. Jól van ez így? Én normálisnak gondolom.

34hetes vagyok


2008. márc. 6. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én még csak 21 hetes vagyok, de általában nekem is délelőtt és este aktívabb a babám, de én sem számolom. Napközben időm se lenne rá, mert még dolgozom. Szerintem az a lényeg, hogy minden nap érezd.
2008. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom,hogy elvileg a 36.héttől kell zámolni.

Én nem tartok még ott,de nekem elég,hogy érzem Őt minden nap mocorgálni,a többi nem érdekel.

24 hetes kismami

2008. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ilyen. Reggel megmutatja magát, aztán van, hogy csak déluátn tér észhez.) Addig alszik. ESte megint mocorog, amíg fennt vagyok, de éjjel nem érezm.

Szerintem addig nincs gond, amíg mozog. ha nem mozogna egy nap, akkor megilyednék és utánajárnék, de addig, jó ez így.-)

2008. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó, enyém is így mozog kb. Ez is csak a kismamák riogatására van kitalálva, ha mocorog ne foglalkozz a számolással. Én olyat hallottam, hogy sokkal fontosabb, hogy legyen egyfajta rendszer benne, tehát hogy mondjuk délelőtt és este mozgolódik, akkor az azért jó, ha minden nap megvan.
2008. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az volt az eredeti kérdésem, hogy számolja-e valaki a magzatmozgást. Kell-e.. Ki az az idióta, aki átírja teljesen másképpen. komolyan, felháborítóóóó
2008. márc. 6. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem számolom. Viszont érdekességképpen: tegnap olvastam egy cikkben, hogy a szülés után is ebben az időszakban fog aludni és ébren lenni mint a terhesség alatt. Részemről sokszor hajnal 3kor indul a buli a pocakomban és sokszor 5-ig tart.
2008. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a 37. hétben járok.

Elvileg már a 34.héttől kell számolni,de nekem még csak most adták a lapot,amire fel kell jegyezni.

Az áll a lapon,hogy 17 órától 21-ig 10-et kell mozognia akkor jó. Én kérdeztem a védőnőt,hogy mi a helyzet,ha 16 óráig mozog utána alszik,meg ilyenek.(mert azért aludni is kell neki)Azt mondta,hogy az nem jó,ill.nem szabad eltelni úgy 2 órának,hogy nem mozgott.

Szerintem ez hülyeség,én nem értettem vele egyet.Ezért nem nagyon számolom.Bár nekem pont este 5 körül szokott aktív lenni. Minden kisbaba más .

Én úgy gondolom az a lényeg,hogy mindennap mocorogjon valamennyit,vagyis ne teljen el úgy nap hogy nem mozdult meg.Erre viszont úgy is mindenki figyel.

2008. márc. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Suia!

persze,h normális!csak ne számolgasd mert beleőrülsz mikor majd egyel kevesebbet rúg!:) persze ha sokkal kevesebbet mozo akkor jelezd a dokinak dehát ez is nehéz mert mostantól egyre kissebb a helye ezért kevesebbet fog mocorogni.Mi is épp 34hetesek vagyunk és nekem is nagyon sokat mozog dehát ők már csak ilyenek egyik lustább másik aktívabb ne aggódj!:)

üdv jo babavárást!

2008. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!