Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, hogy fogják hivni a...

Kismamik, hogy fogják hivni a babátokat? Mikorra várjátok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia. Meg nem tudjuk a nemet, de remelhetoleg a honap vegen ki derul, hogy kisfiu vagy kislany lesz e. Ha fiu Dominik Peter lesz, ha lany Doroti Fanni. Oktober elejere varjuk :)

Es a tiedet, hogy fogjak hivni? Mikorra varod?

2013. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Félőske22 válasza:
Május 20-ra vagyok kiírva. Kislányunk lesz, Krisztina Leonetta és Lottinak fogom becézni. :))
2013. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia

Junius 5-re vagyok kiírva, kislányom lesz, és Fruzsina Szilvia lesz a neve

2013. máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia, október közepére várjuk első csemeténket. Még nem tudjuk a nemét. Ha fiú akkor valószínű Bence Bendegúz, ha lány akkor Viktrória Anna... De még változhat :)


És nálatok mi újság? :)

2013. máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Augusztus 21.-ére várjuk, kislány lesz és Hanna Elena. Hogy a kettő közül melyiket fogjuk használni, még nem tudjuk, az majd eldől szemtől szembe. :) Egyelőre Hannának hívjuk, vagy becézzük (Kis tücsök, Ficánka Fáni, vagy én néha viccesen Mária Lujzának hívom. :)).
2013. máj. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Október elejére várjuk a pindurkàt,első baba lesz,ha fiú akkor Milán Dávid ,ha lány akkor Auróra Linda lesz. :-)
2013. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szeptember végére várjuk őket .még nem tudjuk mik lesznek 10 én megyünk uh ra.ha fiúk akkor Levente - Szabolcs ha lányok Kata- Lotti ha vegyes páros akkor Levente-Kata de apának tetszik még a Botond is.
2013. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 T.Csilla22 válasza:

Szia!


19 hetes kismama vagyok, 16.heti UH-n a doki lányt mondott, de pár nap múlva megyek megint Uh-ra:) Lánynévnek a Kata, vagy a Luca, ha mégis fiú akkor István-Bence :)

2013. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 T.Csilla22 válasza:
Ja és szeptember 27 körülre vagyok kiírva
2013. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Niki19900723 válasza:
Szia :) Én július 4.-re vagyok kiírva , 18 hetes ultrahangon biztosra állították ketten is , hogy kislány :) Ramónának fogják hívni , első baba lesz , és szívünk mélyén kislányt szerettünk volna , persze az a fontos , hogy egészséges legyen :)most vagyok 24 hetes , már nagyon várjuk most a kis hercegnőt, szinte mindent megvásároltunk már neki , hát csupa rózsaszínt , szóval ha véletlenül tévedtek volna az orvosok az nagy meglepetést okozna :D
2015. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!