Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek volt...

Van itt olyan akinek volt köldökpiercingje? és terhesség alatt hogy nyult a bőr a lyuk környékén? Szétrepedt? NEkem még látszik repedés,1.5 éve hogy nincs benn, de nem forrt vissza teljesen.

Figyelt kérdés
Most vagyok 30 hetes, eddig még nem nyult annyit a bőröm, nincs még nagy hasam, később mire számíthatok?
2013. máj. 1. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van/ volt piercingem kb 1 hónapja vettem ki mert màr a pàrom szólt hogy nem kéne màr kivenni? Azóta tàtong ott egy nem éppen szép lyuk,de remélem én is hogy nem fog pl.szétrepedni v. jobban kitágulni!Én most 21 hetes vagyok és a pocim 98-99cm!
2013. máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
abszolút nem vettem ki csak az ultrahangoknál én megúsztam mert ott nincs gond, de tőle kb. 3-3 centire igen. Nekem nem hogy kinyúlt szűkebb lett valahogy... Megrövidült... Most kilátszik a szárából kb 2 milis rész eddig meg ugye az is bőr alatt volt... 3 éve lett meg a Fiam most várjuk a másodikat
2013. máj. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

10 hetesen vettem ki a köldökpiercinget mert éreztem, hogy feszül.

Nekem most is gyakran fáj, feszül a helye, de nekem dupla hegem van mert kétszer volt szúrva a köldököm. Nekem piros is, kenem körömvirágkrémmel és reménykedek, hogy a hátra levő időt még kibírja és nem reped fel.

34 hkm

2013. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt piercingem kb. 6 évvel ezelőtt vettem ki. Nekem soha nem gyógyult be a lyuk. A terhesség során ez volt az első, ami repedt. Majd az utolsó 1 hónapban mellette is. Sok vékony repedés lett. Egyébként a piercing lyuk nekem is rövidebb lett, oldalra nyúlt. De én már nem fogok úgysem semmit belerakni. Szerintem ez bőr függő. Csak reménykedni lehet, hogy minden rendben lesz vele. Nekem az utolsó 2 hónapban nőtt nagyra a hasam és igazából azért repedtem, mert túlhordtam a fiamat 2 héttel. Az az utolsó 2 hét nem kellett volna már a bőrömnek. És ki hiszi ki nem a hasformát, de nekem kimondottan (nagyon )csúcsos volt a fiammal. Gondolom a csúcsosság miatt is ott repedt a bőr, mert ott kellett nyúlnia a legtöbbet.
2013. máj. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. máj. 2. 15:54
 6/6 A kérdező kommentje:
AZt hiszem akkor nekem még csak most következik a java...:-S Dehát ez van, az ember mikor fiatal nem gondol bele mi lesz a későbbiekben:P Az biztos, hogy nem ajánlom senkinek:D
2013. máj. 2. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!