Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany hetes korotokig tudtatok...

Hany hetes korotokig tudtatok egyutt lenni a parotokkal?

Figyelt kérdés
Nekem a 35. het ota nem megy. Nem kellemes, faj is kicsit es ugy erzem, hogy beszukultem Bocsi, intim kerdes, csak kivancsi vagyok.
2013. máj. 2. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
34-35.-en hagytuk abba.Akkor már nem esett jól.Illetve inkább nagyon is,pont az orgazmus okozta a fájdalmat.
2013. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41. hétig. Aztán megszültem :)
2013. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

38-ig ment, utána élni sem volt kedvem.


41 hetesen szultem

2013. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első babánál még 40. hét után is (doki mondta hátha megszülök tőle és nem kell akkor indítani, hát nem szültem meg tőle), most 39+2-nél volt az utolsó, de azt már nagyon nem élveztem mert mindenhogy kényelmetlen volt. Úgy, hogy még jó is volt olyan 37-38 hét körül.
2013. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13. hétig. Azóta tilos! És még csak 17 hetes vagyok! Oly messze még a vég :DDDD
2013. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolót leszámítva, egész sokáig bírtátok :) Én attól is félek, hogy idő előtt beindítja a szülést. Közben is erre gondoltam, így meg nincs is értelme az egésznek. Szegény férjeket sajnálom, mert ugye szülés után sem lehet még egy ideig...
2013. máj. 2. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!