Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok. Tegnap este...

25 hetes vagyok. Tegnap este óta nagyon ég a gyomrom. Próbáltam háztartási kekszet enni, hátha jobb, de nem nagyon akar elmúlni. Normális tünet ez, vagy valami baj lehet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Szedjél Rennie-t vagy Quamatel minit.A gyomorégés normális terhesség alatt!
2008. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a tej segített!Terhességem végén már 1 liter tejet cipeltem magammal mindenhova és azt kortyolgattam :)Kitartás ,szülés után elmúlik :)
2008. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazából bogyókat nem szívesen veszek be, de ha nincs más megoldás, akkor az lesz.
2008. jún. 16. 09:37
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Rossz hozzáállás,hogy nem akarsz "bogyókat" szedni,mert a kezeletlen gyomorégés felmaródáshoz,refluxhoz és fekélyhez vezethet!

Százszor inkább gyógyszer,mint valami súlyos szövődmény!

2008. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor égett a gyomrom terhesség alatt és nekem a kétszersült illetve a tej vált be. Szerintem érdemes kipróbálni mielött esetleg a bogyókhoz folyamodnál.
2008. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a popkorn/(pattogtatott kukorica) jott be, este szokott foleg savam lenni es akkor a teve elott elragcsalok egy kicsit maris teljesen elmulasztja.
2008. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia.Én refluxos vagyok,és sokat szenvedek tőle.Vedd komolyan a tüneteket,mert baj lehet a gyomorégésből.Mindenképpen kezelni kell!Ha kialakul valami probléma az már egy életre szól.Én sem fogok soha kigyógyulni a refluxból,maximum néha jobb lehet.Pedig nekem is csak gyomorégéssel kezdődött.
2008. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Halihó!

Én sárgarépát ettem rengeteget! Sokat segített!

2008. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Rennie-től semmi bajod nem lesz, az csak a sok gyomorsavat közömbösíti!
2008. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én lenmagolajat szedek! Az természetes eredetű és még használ is! Gyógynövény boltokban lehet kapni 1100-1500 ft-ért! Nekem használ!
2008. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!