Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Családi adókedvezményhez az...

Családi adókedvezményhez az igazolást a házi orvos is ki tud adni vagy mindenféleképpen nőgyógyásznak kell adnia?

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom a nőgyógyász állíthatja ki, munkáltatóm ezt mondta legalábbis.

Én tőle fogom kérni egy hét múlva.

2013. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak nőgyógyász adhatja ki, a háziorvos nem tud olyan vizsgálatot elvégezni (ultrahang stb...) amivel egyértelműen megállapítható a terhesség és annak ideje. Ugye fontos az is, hogy mennyi idős terhes vagy, mert a 90. naptól jár csak az adókedvezmény.
2013. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem háziorvos nem adhat ki. én a terhesgondozóban kaptam meg az igazolást
2013. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
most voltam ultrahangon egy hete szóval ha azt azt ultrahangos papírt viszem a háziorvoshoz vagy a védőnőhöz akkor sem kapok igazolást tőlük? azért szeretném elkerülni a nőgyógyászt mert ha most felhívom akkor három hét múlva ad időpontot...meg akarom gyorsítani kicsit mert hétfőn megyek a navhoz
2013. máj. 4. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!