Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen nagyon fáj a hasam...

25 hetesen nagyon fáj a hasam alja, amikor megyek, és amikor felállok, ill. leülök, és keményedik is. Beszedem a max magnéziumot, orvos is látott, azt mondta, a babómmal minden rendben. nincs valami házi praktika, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát sajnos erre az egyetlen gyógymód a magnéziumon kivül a rengeteg pihenés és ezalatt főképp a fekvést értem. Vigyázni kell a sok keményedéssel, mert beindithatja a szülést. Nem megijeszteni akarlak,pihenj sokat és nem lesz baj. Én is ezzel kinlódok hetek óta,egyből elmentem táppénzre,sokat pihenek a magn. mellé és nincs gond,nem nyilik még a méhszájam. 30 hetes kismami

2008. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
37 fokos (testhőmérsékletű) vízet engedj a kádba, bele mehet pár cspp levendulaolaj. Nekem bevált hasonló panaszoknál. Amúgy normális, a tested dolgozik és gyakorol.
2008. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,jó tudni,hogy nem csak én vagyok ebbe a cipőbe,kipróbálom!
2008. márc. 21. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!