Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, vagy ismertek...

Van itt olyan, vagy ismertek olyat, akinek inszeminációval ikrei lettek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm pl. 4-et ültettek be, 2 kisfiú lett belőle.

3. inszem volt.

2013. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de az inszemináció az nem beültetés.
2013. máj. 3. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
szia, unokatesóméknál ikrek lettek, de sajna csak az egyik maradt meg. 9. héten elment az egyik. A dokim azt mondja mert én most vagyok túl az 1. inszemen /sikertelen :(/ ikrek csak abban az esetben lehetnek ennek következményeként, ha esetleg nem spontán ciklus van, gyógyszerekkel van stimulálva. És egyszerre több tüsző is domináns méretű. Akkor van rá esély!
2013. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is.

Nekünk már van egy inszeminációval fogant babánk és engem stimuláltak is. Amikor sikerült 3 érett petesejtem volt, de csak 1 babánk lett. Csak kíváncsi lennék, hogy mennyire gyakori, hogy több petesejt is megfogan, mert készülünk a következőre és újra fogok szurikat kapni.

2013. máj. 3. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek első inszemmel lettek ikrei :)
2013. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kolléganőmnek 3. inszem jött össze, ikerlányai lettek.
2014. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!