Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajcsy-s dokik közül kit...

Bajcsy-s dokik közül kit ismertek és mennyire tartjátok jónak, rosszanak és mi alapján?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia Dr. Palczert Miklósnál szültem 2.5 éve. Nem uh-zott a terhes rendelések alkalmával, viszont mindig megnyugtató választ kaptam a kérdéseimre! Hívhattam telefonon, ha nem tudta felvenni visszahívott! Szüléskor toppon volt (sokára értem be a kórházba és hívott, hogy hol vagyok!!). A barátnőm a Mosonyi dr. úrnál szült, nagyon dicsérte!
2013. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Érdekes, mert én is jártam Palczert dokihoz és szimpi, helyes, fiatal dokinak tűnt, de sajna tapasztalatlannak és bizonytalannak is.

A barátnőm nála szült esetemben is, és elégedett volt Vele, de pl a szülésznőm a kórházban nagyon NAGYON nem ajánlotta Őt... Számomra meglepő volt, amennyire mondta, h Őt semmiképpen ne válassza senki... Nem mondta, h miért, de nekem bőven elég volt a reakciója.


Én Fábián dokinál szültem és összességében végül is elégedett voltam Vele, de hát kinek mi a fontos ugye, mert én vágytam volna kicsit közvetlenebb, akár tegeződőd, viszonyra és örülnék ha tényleg kötetlenül lehetne beszélgetni a vizsgálatok alkalmával, és egészen picit sem lenne kellemetlen, h dokinál vagyok. :)

A kórházban pl nem jött be hozzám a szobámba egyszer sem, h hogy vagyok és a folyóson éjjel ültem a babámmal, mert sírdogált és elsuhant mellettem, elkottyintott vmi poét és szaladt tovább... Éjjel nem hiszem, h ilyen sürgős dolga lenne, hisz épp nem szült senki, hogy ne ülhetne le egy percre, h hogy vagyunk, minden ok, hogy éltem meg a dolgokat, stb...

Még persze mondthatnék kicsi apró példákat erre arra, de a lényeg, h én egy nagyon nagyon kedves, közvetlen és humoros dokira vágynék, és a szülésznőm szerint ez Dr Nagy László, szintén a Bajcsyból, aki nekem való, szóval majd lehet meglátogatom. :D


További tapasztalatokat is várok természetesen! :)

2013. ápr. 22. 08:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, 1 vagyok! Ha nekem sem ajánlották volna a dokit, hiába szimpatikus én sem választottam volna!! Úgyhogy megértelek :)! Én nem vettem észre, hogy bizonytalan lenne, szerettem hozzá járni, csak az UH vizsgálatok hiányoztak nekem!! Most jön a tesó de nem megyek vissza a Bajcsyba miatta sem!
2013. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, Dr.Bokor Andrást ajánlom, kedves, rendes, nagyon szimpi. Volt, h a férjem is bejött uh-ra és úgy nevettünk, h nem tudott megvizsgálni, mert rázkódott a pocim!:-D
2013. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hmmm... Bokor doki engem is UH zott egyszer, de nagyon kedvetlen és unott, már már arrogáns volt. :-/ pedig nekem is nagyon szimpi volt a szulesfelkeszitokon és ahogy láttam a kórházban a kismamakkal, de lehet nálam volt rossz napja... :-/
2013. ápr. 23. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a Palczertnél voltam, igaz még csak egyszer, de csüt megyek újra és nekem elsőre nagyon határozott pasinak tűnik!

Udvarias is!


Nekem nagyon szimpi!

2013. ápr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én Dulka Tiborhoz járok, nagyon kedves, megnyugtató modorú orvos, aki foglalkozik is veled. Igaz, csak magánrendelése van, de amúgy Bajcsy-s orvos. Már szültem nála és most újra nála fogok.
2013. ápr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Dr.Oláh Orsolyához járok!Nagyon aranyos,fiatal,kedves orvos.Csak jót tudok róla mondani!:)

2013. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Orsolya doktornőt ismerem! Egy tündér!!

A babámat ajnározta, megkérdezte kiveheti e, meg adhat e Neki puszit. Közvetlen, kedves!! :)

De nekem ici picit Ő is tapasztalatlannak tűnik, hiszen annyira fiatal... :(

2013. ápr. 24. 13:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki a doktornőt mondta!:)

Én az egész terhesség alatt hozzá jártam/járok,a második babámat várom,nem tűnt tapasztalatlannak.Nagyon tetszett,hogy ilyen fiatalos,humoros,de bármi kérdésem volt,tudott válaszolni,pedig elég problémás terhesség volt,most már a vége felé annyira nem.:)

Meg beszéltük,hogy a későbbiekben is Ő lesz a nőgyógyászom,én annyira meg vagyok vele elégedve.:)

36hkm

2013. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!