Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2hete voltam ultrahangon az...

2hete voltam ultrahangon az elsőn.5hetes voltam. úgy 7 hetesen látszani fog valami?

Figyelt kérdés
hasi ultrahangom volt és csak a petezsák meg a szikhólyag látszott de embrió nem.lehetséges hogy hüvelyin látszott volna több?
2008. jún. 16. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen voltam először ulrahangon, hüvelyit csinált az orvosom és már látszott a kis szívdobogása. Csodálatos érzés volt!
2008. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a hüvelyin mindig több látszik az elején, de ilyen kkorán még jól is tette, hogy csak hasit csinált. A 7 . héten már látszódik a baba és hallani a szivhangot is, de ez függ a gép minőségétől is. Készülj fel hogy a 12. hétig hüvelyi uh lesz-ami nem fáj egyébként.
2008. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi!picit nyugtató!
2008. jún. 16. 10:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Hüvelyi UH-t csak akkor csinálnak, ha a hasi UH-nak nem olyan a képminősége és a felbontása, hogy azon a doki láthassa, amit kell. A kórházakban általában jó minőségű a hasi UH. Úgyhogy hüvelyit, ha nincs feltétlen szükség rá, akkor nem csinálnak.

7 hetesen pedig már fog dobogni a kis szíve, ezt látni is fogod, meg hallani is, ha bekapcsolják a hangot. A babóca még inkább csak egy kis maszat lesz, olyan 1 cm körüli. Nekem 7 hetesen és 6 naposan 11 mm volt, de olyan büszke voltam rá, pedig tényleg csak egy kis maszatka volt. :) A 12 hetesen viszont már egészen emberke formája lesz.

2008. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5 hét 6 naposan voltam először ultrahangon és hüvelyit csináltak, mégsem látszott a petezsákon és a szikhólyagon kívül semmi! Még nagyon fiatal volt, azért nem láttak nálad sem többet!

Ne aggódj, mostmár biztos többet fog mutatni az ultrahang! Én szerdán megyek és nagyon izgulok, hogy mit fogunk látni! :)

2008. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az szomoritott picit el hogy a papiron az volt hogy embrió nem látható.az orvos meg olyanokat mondott hogy 2 hét múlva látni hogy nem üres e.van-e valaki.bár amióta babás vagyok mindent rosszul értelmezek.
2008. jún. 16. 10:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, Nekem hüvelyi UH-n 5 hét 2 naposan látszott az embrió. Kb. egy 1 mm-es fehér csík volt a petezsákban, a dokim azt mondta, hogy az az embrió.
2008. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

5 hetes terhessegnel nem irhatott mast, mint h embrio nem lathato, mert akkor meg tenyleg nem lathato a petezsakbanembrio :)

Az meg, h ket het mulva kiderul, nem ures-e, nem ijesztgetes, v annak a jele, h vmi nem stimmel, hanem teny: elofordul, h nem indul be fejlodes a petezsakban.

Ezt nekem is elmodta a dokim, es akkor az ember nem eli bele magat elore, tudja, barmi lehet.

De ket het mulva ott volt a dobogo sziv :)

Szoval ne aggodj!!

27 hetes kismami

2008. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon ismerős a próbléma. Én majdnem 6 hetes voltam mikor először voltam dokinál, és csak petezsák volt. Az szép nagy, a doki azt mondta hogy ez bíztató. Aztán két hét múlva kellett visszamenni és akkor már egy 12 mm kismanót láttunk, meg a kicsi szívverését. Sajnos nem hallottuk nem volt hangfal, meg én nem is tudtam hogy ilyet lehet. Ja és mind a kétszer hülyevi uh volt. Szóval ne izgulj!

10 hetes kismama

2008. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!