Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok,...

18 hetes terhes vagyok, alkalmam van kis baba ruhákat vásárolni olcsón, szerintetek megvegyem most vagy korai?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy adódott egy nagyon jó alkalmam arra hogy megvásárolhassam a kisbaba ruhákat nagyon olcsón, olyan helyre megyek ahova nagyon ritkán megyek és előre meg kell tervezni az utat mert messze van, de most útba esne mert van más dolgom is arra.

Határon túli vagyok és a páromnak még nincsen meg teljesen kész az útlevele, közben van egy 3 éves gyermekem is akit mindenhová vinnem kell magammal és viszont vele elég nehéz vásárolni mert a türelme az elég gyenge.

A párom is szeretne Magyarországra jönni, de csak később hónapokkal később, és akkor már lehet hogy nem lesz meg az anyagi ahhoz hogy megvehessem amit szeretnék.

Vagy most hagyjam az egészet , majd a párommal átjöjjünk és akkor 2 szem többet lát, és könnyebb lesz figyelni a 3 éves gyermekünkre is.

Majd gyűjtögetünk addig.

Szívem szerint egyedül mennék párom, és gyermekünk nélkül de mi van ha gondok lesznek a határon?

Én nem vagyok olyan ember aki az utolsó pillanatra hagyja az ilyen dolgokat, szeretem ha minden előre meg van véve.

De nem lenne korai?



2013. máj. 3. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
simán vedd meg! :)
2013. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tunde1983 ***** válasza:
100%
szerintem is nyugodtan vasarolhatsz, ahogy a kozmondas is mondja: amit megtehetsz ma, ne halaszd holnapra. :) boldog babavarast! 20hkm
2013. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem korai, főleg ha uniszex ruhákat veszel.
2013. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam én is, csak én a 14.hétben jártam még csak. Én éltem a lehetőséggel, nem is bántam meg. Azóta már a babakocsi is megvan, épp ma vettem át. Nagyon kedvező áron találtunk rá, ugyhogy mi azt is elég korán megvettük.

Jó babavárást!

19+3hkm

2013. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is simán vedd meg. :) Csak egy hülye babona, ez a "korai még" dolog. :) Én 12 hetesen vettem meg a babakocsit, mert akkor találtam egy nagyon jó akciót. Azóta is tologatjuk itthon esténként a nappaliban lelkesen. :) (még 2 hónapig a nappaliban)
2013. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem is meg kéne venni, mert ha most nem veszem meg csak halasztgatom nem is biztos hogy a baba születése előtt adódik ilyen alkalmam és lehet a párom sem jön el, ha el is jönne akkor már rokon látogatás akkor meg idő nem lenne rá, na meg kellemetlenül érezném magam ha párom csak állna amíg én nézelődöm.

Úgyhogy el van döntve, amit tudok olcsóbban megveszek.

2013. máj. 3. 13:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Én kb. 10 hetes voltam mikor megvettem a babaágyat olyan jó vételt sikerült kifognom.

A babakocsi is megvolt már a 13. hét környékén.

Szerintem nyugodtan bevásárolhatsz.

Nemét tudjátok már?

34 hkm

2013. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Még nem tudjuk fiú vagy lány lesz de én szerintem a fehér ruhák nagyon jók lesznek, tisztítás előnyére is gondolva, na persze meg az uniszex színek.

A babakocsi már megvan a fiam után jó lesz az még.

De azon felül semmi más nincs megvéve.

Én annak híve vagyok hogy jobb apródonként mint egyszerre a legvégén és aztán még őrült pénzt kell kiadni mert gyorsan kell.

Inkább lassan de olcsóbban.

2013. máj. 3. 14:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

Egyébként én még a sárgáért is nagyon oda vagyok... :)

Ágyneműt is sárgát vettem, pedig akkor már tudtam, hogy kislányom lesz.

2013. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!