Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok....

8 hetes kismama vagyok. Lehetséges hogy a baba mozgását érzem a hasamban?

Figyelt kérdés
ma kezdődött fürdés közben... azóta többször is egy kis mocorgást érzek belül de ilyen érzésem még sosem volt..
2013. máj. 3. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát én amit eddig legkorábban hallottam az a 12. hét körül volt. Szeritnem 8 hetesen még ki van zárva. nem lehet hogy bélmozgást érzel és azt hiszed annak:
2013. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, mivel még nincs 2 cm sem a babád.
2013. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bélmozgást érzel.A baba még nem lehet.
2013. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam, hogy legelőbb a 12. héten lehet érezni, de hát sosem lehet tudni. Bár tényleg alig 2-3 centis, szóval még nagyon kis gyenguci mozgásai vannak. Úgy tudom, hogy ilyenkor a mozdulatok pár akaratlan kis apró kézmozdulatból állnak, ajkak nyitogatásából, csuklók mozgatásából, tehát nem olyan nagymozgások, mint például a karok, lábak mozgatása, mert ahhoz méh az izomzat fejletlen.
2013. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy kis segítség a 8 hetes babádról. Nagyon érdekes, érdemes elolvasni. :)

[link]

2013. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kizart. Belmozgast erezhettel. Elso terhesseget altalaban a 20. heten erzik elsonek, van, aki hamarabb, van, aki kesobb. En 16 hetesen ereztem eloszor, de elso terhessegnel a legkorabbi idopontot 14 hetesre hallottam, tobbediknel mar hallottam 12 hetes terhessegtol, de nem korabbrol.
2013. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ! :) esetleg ha valakivel még is megtörtént írjon :)
2013. máj. 3. 22:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem történhetett meg senkivel,mert 2cm kis embrió nem tud olyan mozgásokat okozni,hogy az anya megérezze!
2013. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a 18. héten kezdtem el elkülöníteni a bélmozgást a baba apró kis mozgásaival. Most 20 hetesen már szépeket rúg :) Már nem lehet összetéveszteni.
2013. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 hetes terhesen, extrém soványként 4.terhességben megtéveszthetetlenül érzem a méhben az apró mozgást, érintést. Bélmozgástól elkülönítve.
2023. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!