Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák! A terhesség...

Kedves kismamák! A terhesség elején vagyok (kb 6 hetes) és nagyon rosszul vagyok már 1 hete minden nap! Állandóan émelygek, de még nem hánytam! Semmi étvágyam, alig bírok enni! Addig érzem jól magam amíg fekszek és alszok! Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 10:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

én is így voltam, és feküdtem, aludtam amennyit csak tudtam. szinte egész nap :)

én krumplit tudtam enni (sült vagy héjában főtt) és vajas kiflit. gyömbéres tea se jött ki.

13. hétig tartott. azóta minden oké.

22 hkm

2013. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti, az nem puki! A puki az valami más:D

Talán kukira gondolsz (kukoricapehely), vagy még pufi nak is hívják, mert puffasztott. Na de puki? :)

2013. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
én is ugyan így vagyok most és én is 6 hetes vagyok. egész nap fáj a gyomrom és hányingerem van :/
2013. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A puki???? :))))))
2013. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen arra gondoltam, nálunk falun pukinak is hívják. De ugyan az egyébként. Nálam ez vált be.
2013. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nálam sóskuki!Akkor ez lesz a következő amit megpróbálok!Igazából a citromos vizet iszom,de nem tudom,hogy használ-e,mert lényeges különbséget nem érzek!Néha jobb,néha rosszabb!De túlnyomó többségben éppen olyan rosszul vagyok mint eddig!Egyébként abba tehetek cukrot,hogy kicsit megédesítse a napom?Meg úgy ihatóbb is lenne!
2013. máj. 6. 11:54
 17/18 anonim ***** válasza:
Esetleg üres kenyér vagy puffasztott rizs, chips. Egy egy alma.
2013. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem a keksz segített. Meg a frissen facsart, tömény citromlé.

Én csak a 11. hétig szenvedtem.

2013. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!