Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem fejlödöt semmit a babám...

Nem fejlödöt semmit a babám 2-hete más is volt igy? BÖVEBBEN LENT

Figyelt kérdés
szep.11.voltam uh-n és akkor azt mondták nagy baba 2986gr és a méretei alapján 36-6hetes vagyok.ma megint voltam uh a méretei HC,BPD,stb úgyan azok semmit nem fejlödöt és most az uh szerint 37-1hetes vagyok nagyon kétségbe vagyok esve annyit mondtak hogy naponta járjak ctg-re.egyébként okz.03-vagyok kiirva de én tudom hogy nem 39-hetes vagyok hanem csak 38-hetes elvagyok számolva és a kórházba nem fektetnek be mert nem sürgösségi esett már a magzat vizem is kevesebb az átlagnál.nincs fogadot dokim és ez van az ember meg is dögölhet elsö babám lesz.
2009. szept. 28. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, nem lesz semmi baj, el fognak szépen látni téged, attól, hogy nins fogadott orvosod!!!

egyébként nekem is volt ilyen, hogy ugyanannyi volt a BPD meg minden sőt volt, hogy kevesebb!!!

nekem VÉGIG kevesebb volt a magzatvizem, és járni kellett hetente uh-ra.

a végefelé állítólag kevesebb szokott lenni a magzatvíz.

ne aggódj, járj a ctg-re!

2009. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem volt olyan hogy ugyan azon a napon az egyik doki BPD-nek 78mm-et mért a másik csak 75 mm-et, szóval szerintem e miatt ne aggódjál, ezek a mérések nem hajszál pontosak! A magzatvizem a 28. héttől kevesebb volt az átlagnál, nem lett belőle semmi gond és a terhesség vége felé amúgy is csökken a mennyisége!

Üdv: 2,5 hós baba anyukája

2009. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!