Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivan velem? 6 hetes terheség....

Mivan velem? 6 hetes terheség. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is elnézést a hibákért (nem magyar vagyok)

Ma voltam a Nőgyógyáznál, (terheség miatt)

megállapította, hogy "halott" 6 hetesen már kellett volna UH-ggal egy magzat szívdobbanást hallania (legalább 120 pulzus) de csak az enyémet hallotta. Véleményetek: meghalt a kis "babám"? vagy van még esély, hogy beinduljon a szív verése? hogy van ez? normális válaszokat kérek,legyetek szívesek! Kivagyok akadva, hogy most már nincs nekem, az a kis 500 sejtes kis szövet... :'( 18L


2011. nov. 2. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az orvost!

De ne aggódj, minden rendben lesz! Még nagyon fiatal vagy, így lehet még több gyereked is :)


18/F

2011. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DrBadru válasza:
Öööö nem tudom hogy ez most komoly-e vagy sem.... Miért tőlünk kérdezel olyasmit, amire egy nőgyógyász tud válaszolni?? amúgy ha nem dobog a szíve, ezután sem fog elindulni, abban biztos lehetsz....
2011. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elég gyakori, hogy ilyen idösen nem fejlödik tovább a terhesség és ezért elhal. Ha az orvos legközlekebb sem hall szivhabgokat, illetve látja a babát ultrahanggal, akkor sajnos nem él. De elöfordulhat, hogy egyelöre csak éppen nem sikerült megtalálni, és pár hét múlva meg igen.

Ilyen esetekben vérvétellel vizsgálják a terhességi hormon mennyiségét, ha pár napon belül csökken, akkor nincs terhesség, ha marad vagy nö, akkor az azt jelenti, hogy a baba fejlödik.

Ha megoldható, akkor keress fel másik nögyógyászt, mert esetleg ott pontosabb eredményt tudnak mondani.

Minden jót kivának.

2011. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta, hogy "még nem biztos" ...és ezért mennjek vissza, majd 1 hét mulva. De most nem merte nekem a szemebe mondani, hogy ne reménykedjek! A barátommal már eldöntöttük, hogy megtarjuk, de akkor ezek szerint "elvetéltem" ? De miért nem jön meg a vérzésem, hogy van ez? az Orvosom annyit mondott, ha beindul a vérséem, akkor elvetélek,... tuti, hogy ennyi volt?! :(
2011. nov. 2. 21:46
 5/9 A kérdező kommentje:
egy gombás- bacilusos akármilyen fertőzésem van. Bevan gyulladva minden, és nagyon csunyán -orvos szerint- ez lehetett az oka? hogy felfáztam csunyán a napokban?!
2011. nov. 2. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyelőre még reménykedj. Az UH eléggé gép és orvosfüggő. Ő is azért mondta a egy hetet, mert mér van rá esély, hogy csak nem találta meg a szívhangot vagy ilyesmi. Még ne temesd el szegényt.
2011. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nyugodj meg. eléggé friss ez a terhesség még szerintem, és eléggé az elején jársz még. Amikor az anyukám velem volt terhes akkor 5 hónapos terhes volt velem és még menstruált, meg minden. De ő érezte hogy terhes de a doki beakarta neki magyarázni hogy nem az. és hát itt vagyok. :) 22/L
2011. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 hetes terhességben nem mindig látszik a szívműködés, az ultrahang minőségétől is függ, és az is lehet, hogy fiatalabb a terhesség. Még nincs minden veszve, gondolom visszamész kontrollra később, ott majd minden kiderül.
2011. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Atroposz ***** válasza:
Csak pozitívan lehet hogy 1hét múlva lesz,ne aggódj mert az is árt a babának.
2011. nov. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!