Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akikkel együtt...

Kismamik, akikkel együtt izgultunk még február elején (kérdés linkje lent), hogy vagytok? Pocitok? Közérzet?

Figyelt kérdés

Itt a link: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


No és azok, akiknek akkor sajnos nem sikerült? Mi újság azóta? :)


2013. máj. 5. 21:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia! GRATULÀLOK! képzeld én is kismami vagyok. 7+2

5hetesen voltam uh-n akkor lattak szabalyos petezsakot. Holnap megyek reggel uh-ra mar nagyon izgulok, mert embrionak es szivhangnak is kellene lennie :-)

Kozerzetem egesz jo. :-)

Ti, hogy vagytok?

V. i

2013. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon örülök neked, és gratulálok! :D Köszönöm, szerencsére minden rendben. A 7. héttől a 12.-ig egész nap émelyegtem és rossz volt a szájízem, de hirtelen elmúlt, jól vagyok. :) Kislányt, vagy kisfiút szeretnétek? Neveken gondolkoztatok már? :) Boldog babavárást!
2013. máj. 5. 21:11
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Köszi! nekem is most kezdodnek kisebb hanyinger+szedelges. A neme mindedj. Szerintem kisfiu lesz valamiert ugy erzem. Ti hanyadik hetben vagytok? Fiu, lany?
2013. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Kivancsi vagyok a tobbiek elokerulnek e :-)


V.

2013. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igaz én már megszültem pont február 11.én de jó olvasni h mennyi mindenkinek sikerült a baba :) Gratulálok nektek! :) Boldog babavárást :) És bocsi h idefirkantottam :)
2013. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Gratulalunk a babahoz! jol tetted, hogy írtal ide! Igen most en is sok helyen okvasom, hogy dolgozott a golya :-)


V.

2013. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

En nem voltam a kerdesben, febr 16-an lett nagyon-nagyon halvany a tesztem. Ma 15+0 vagyok. De kivancsi vagyok a valaszokra, mert csak 1 hettel lehetek fiatalabb... :-)

Nekem sok verzes miatt stresszes volt az elso trimeszter, mara viszont ugy tunik, minden rendben. Mell: egy kosarmeret; pocak: vetekszik a fenekemmel/jollakott ovodas szindroma; kozerzet: jo kedvem van, neha szedulok. Kisfiut varok. :-)

2013. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
En sem voltam az elozo posztban de januar 30-an teszteltem pozitivat es azota 19 hetesek vagyunk. :) Ti hany hetesek vagytok?
2013. máj. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
3-as: kitartás, hamarosan jobban leszel, és ismét tele energiával. :) 15+3 hetes vagyok, és még nem tudjuk a nemét. Nekünk is mindegy, mivel van már két kislányunk, de valamiért inkább lányneveken gondolkozunk. Férjem szerint úgyis lány lesz. :D Boldog babavárást neked is! :)
2013. máj. 6. 08:09
 10/19 A kérdező kommentje:
5-ös: gratulálok a babához! :D Kisfiú, kislány?
2013. máj. 6. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!