Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akikkel együtt...

Kismamik, akikkel együtt izgultunk még február elején (kérdés linkje lent), hogy vagytok? Pocitok? Közérzet?

Figyelt kérdés

Itt a link: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


No és azok, akiknek akkor sajnos nem sikerült? Mi újság azóta? :)


2013. máj. 5. 21:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Msty: gratulálok neked is! :) Örülök, hogy már minden rendben, és nem kell idegeskednetek. :) Pocakom nekem is hasonló kaliberű, bár a puffadásom már alábbhagyott. Úgy tűnik, ez a pukli már nem levegő. :D
2013. máj. 6. 08:14
 12/19 A kérdező kommentje:
8-as: gratulálok! :) Hogy érzed magad? Pocid mekkora? Tudjátok már a nemét? Én 15+3 hetes vagyok. :)
2013. máj. 6. 08:15
 13/19 anonim ***** válasza:

Kislány Boglárka :) Egy kicsit hamarabb született de sajnos császárral előrébb kellett hozni a dátumot mint kiderült a nyakán és a mellkasán volt a köldökzsinór de hála az égnek minden rendben vele most lesz 3 hónapos :)

Nagyon örülök nektek :) Kedves kérdező hát akkor nálatok már rendesen nő uralom van :D

2013. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Voltam uh on 14*20mm petezsak. Szikholyagot latott. Szuvpulzalast meg nem. 10 nap kontroll. El vagyok kenodve. Azt monftak ez jo meret. V.
2013. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

"P." vagyok, február 13-án pozitívat teszteltem, és február 14-én, valentin napon mondtam meg a páromnak. Volt nagy meglepetés és öröm! :)

Azóta is minden rendben a pocaklakóval. Sokat izgultam, mert már 35 éves vagyok, de a párom mindig megnyugtatott. Több ultrahangon is voltam. Ma vagyok 16 hetes. Még nem tudjuk, hogy fiú vagy lány, de végülis mindegy csak egészséges legyen!

A 6. héttől kezdve egész nap émelygés és hányingerem van, mostanság enyhül egy kicsit, de még nem múlt el. Most már nagyon remélem hogy mielőbb megszűnik ez az érzés, mert már nehezen viselem. A pocakom az utóbbi 2-3 hétben nagyott nőtt. Hízni a 13. hétig semmit nem híztam, azóta a 3 hét alatt kb. 2 kilót. :(


Remélem többen is összegyűlünk itt újra!

Mindenkinek boldog babavárást kívánok.

üdv, P.

2013. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 B.Nikol ***** válasza:
Sziasztok! Nem emlékszem, hogy én írtam-e az előző blokkba! Én február 08-án teszteltem pozitívat! Most 15+3 vagyok hivatalosan, de előrébb járok több mint 1 héttel így inkább 16+3 vagyok az UH-k alapján! Én most megyek AFP-re és jövőhéten megyek 4D Uh-ra megint! Úgy néz ki kisfiú, de még nem 100%! Nevek még nem nagyon vannak! De még ráérünk! Én hányós fajta vagyok, a kisfiamnál is mind a 9 hónapot végig hánytam nem is híztam 7 kg összesen vele! A mostani pocaklakóval +1 kg-nál tartok jelenleg! Hát remélem nem fogok sokat hízni, mert jó 4-5 kg-val többel kezdtem a terhességet, mint a kisfiamnál! Eddig minden eredményünk jó volt, bár az uccsó UH-n mondták, hogy nagyon sokat iszik és nagyon telt a hólyagja és a gyomra! Remélem csak egy akkori állapot volt! Mindenkinek boldog babavárást! Október 19-re vagyok kiírva!
2013. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

V, mi van veletek, minden rendben?!


P, nagy gratula, boldog babavárást! :D


Neked is gratulálok, Nikol! :)


Lányok, ma voltam UH-n, és öcsi jön a két lány mellé. :D

2013. máj. 13. 11:30
 18/19 anonim ***** válasza:
Gratulalok! :-)
2013. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :D
2013. máj. 13. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!