Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek 3900 feletti babája...

Akiknek 3900 feletti babája lett! Ti milyen vitamint szedtetek? Hogy étkeztetek? Hány kg-ot szedtetek fel?

Figyelt kérdés
köszi!!
2013. máj. 6. 12:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igaz nem tudom még mennyivel fog születni a babám, de eddig úgy néz ki, hogy nagy baba lesz.. 27 hetesen 1500 grammra becsülték, ez a másfélszerese az átlagnak, így majd 3 héttel nagyobbnak is mérték...

Gravidát szedek az elejétől, illetve 12. hétig szedtem folsavat, és az elejétől szedek magne+b6-ot...

Mivel II.fokon érett a lepényem nem hagyom abba a vitamint, mert hátha segítek ezzel is, hogy jól tudjon fejlődni... de pont ebből kifolyólag nem tudom megjósolni, hogy ugyanilyen szépen fog-e tovább fejlődni, vagy most kicsit lemarad a lepény miatt..


Remélem szép kis dagi lesz :)

Eddig 8 kg-ot híztam, és nincs a cukrommal gond!


27+4 hkm

2013. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1 4050g 59 cm vitamint suzedtem 14 kg hizás 14 nap tulhordás

2 4200g 60cm nem szedtem semmit 12nap tulhordás

2013. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az előző kettőnél az első 3 hónapban Gravidát, utána heti 1 szemet max.

1. 17 kg hízás

2. 13 kg hízás

3. (folyamtban) a 20. hétig 4 kg hízás, és mindent ugyanúgy csinálok a vitaminokkal kapcsolatban, mint az előző kettőnél. Igaz, az elsőnél (lány) sok édességet ettem a 2. és 3. (fiú) esetében nem kívánom annyira.

2013. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!Az első lányom 40+4 napra született,4330 grammal

A második pedig 39+3 napra,4050 grammal.Mindkét terhességem alatt 12 kilót híztam,és Elevitet illetve Magne B6-ot szedtem végig.Teljesen átlagosan étkeztem,nagyon sok gyümölcsöt ettem,a 20.hétig alig tudtam enni,mert állandóan hányingerem volt,ettől függetlenül jöttek fel a kilók.A cukrommal semmi gond nem volt,a vérnyomásom viszont alapból magas,így a sós ételekre vigyáznom kellett.Most 6 és 1 évesek a lányaim,van még rajtam kb.5 kiló,amitől szeretnék megszabadulni,de a kicsi még naponta 3 alkalommal szopik :-)

2013. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!