Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy reagaltok mikor alkoholt...

Hogy reagaltok mikor alkoholt fogyasztó és / vagy cigiző kismamikkal találkoztok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 14:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Sajnálom szegény gyereket, hogy ilyen anyja lesz.
2013. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
találkozni "személyesen" még nem találkoztam eggyel se, hát addig nem mennék, hogy odamegyek hozzá, de baromira ki tudok az ilyesmin akadni, én is dohányoztam, de undorodom tőle, mióta állapotos vagyok, és nagyon durva dolognak tartom, hogy valakinek fontosabb a cigi, mint a gyermeke egészsége
2013. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Engem nagyon zavar. Bár hála égnek nem találkoztam sok ilyennel. Két erős dohányos kismamát ismertem, akik ugyanúgy nyomták a cigit, mint nem terhesen. Az egyik egy agyament csaj, felelőtlen, bevallom tőle nem is vártam volna mást. A másik viszont az én kedves, normális kolléganőm, akiben kicsit csalódtam emiatt. Nem is értem, hogy miért nem csökkentette legalább az adagot.

Ja, amúgy nem reagálok sehogy. Nem az én dolgom. Az én dolgom, hogy a saját gyerekem a lehetőségeimhez képest egészséges életre próbáljak nevelni.

2013. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%

én még nem találkoztam ilyennel, szerintem ezek elég ritka esetek..


hát nagyon sajnálnám a kisbabát....egy ismerős felesége ivott amikor terhes volt, szegény gyereken meg is látszódik....mindíg is nehezen tanuló volt és nehéz felfogású....mellesleg iszonyat pici súllyal született (időre)...

2013. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
4-es vagyok : tehát csak elmondásból találkoztem ilyennel .....
2013. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem találkozok ilyenekkel, csak látom őket. Sajnálom a gyereket, hogy ilyen hülye anyja van.
2013. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
én még nem találkoztam ilyennel, szerencsére.... kiakadnék rendesen.. :(
2013. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
A cigi ultra gáz szerintem is. Alkohol picit más tészta, mert ugyebár fél pohár minőségi bor és mondjuk nagy röviditalozás között nagy különbség van. Fél pohár boron nem akadnék fent, máson igen. Kismamaként nem ittam még annyi bort sem, de több barátnőm fogyasztott nagy ritkán kb. ekkora mennyiséget. Most szoptatok, de alkalmanként (heti 1, max. 2 alkalommal) nekem is jól esik egy fél pohárka bor. (Egyébként ekkor mennyiség gyerekorvos és védőnő szerint sem gáz.)
2013. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Egyre többet talàlkozom ilyen személyekkel. Ezért is kérdezem.

Amúgy a legutolsó kispapa azt mondta, hogy a felesége nem beteg, csak terhes! Nyugodtan ihat! O_o

2013. máj. 6. 14:35
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Van a környékünkön egy nő ő terhesen is nyomta a cigit és utána is úgy tolta a babakocsit,h cigizett:(Egyszer bagóval a kezében akarta megfogni a lányomat,na akkor elküldtem melegebb éghajlatra....Egyébként nem szeretem ezt nézni,de annyira nem zavar,mindenkinek a magánügye,amíg engem vagy a lányomat nem érint.
2013. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!