Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Omega 3 kapszulát adhatok e...

Omega 3 kapszulát adhatok e 10 hónapos húst nem fogyasztó babámnak? Mi is vegetáriánusok vagyunk.

Figyelt kérdés
Ha még nem, mikortól és mennyit adhatok neki.
2011. márc. 17. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
A babádnak KELL a hús. Azt nem tudod pótolni mesterséges tablettával. A babád egészsége fontosabbnak kellene lennie,mint a te egészségedre is ártalmas vegetáriánizmus.
2011. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

A gyerekorvos mit szól hozzá, hogy nem kap húst a gyerek? Merthogy az elsőnek teljes mértékben igaza van!

Én nem vagyok a vegetarianizmus ellen, de egy fejlődő szervezetnek igenis szüksége van rá!

2011. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
az hogy ti felnottkent vegetarianusok vagytok az a ti dontesetek de a gyerek nem a tulajdonotok es szuksege van a husra is. van vegetarianus ismerosom de nem olyan elvakultak hogy a gyerekuknek ne adjanak hust. a felnott szervezet jobban birja a sanyargatast mint a gyerek.
2011. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

en sem partolom az hogy nem kap hust a gyerek de ha ugyesen csinaljatok es nagyon figyeltek a taplalkozasara akkor nem lesz semmi baja a picinek...abban biztos vagyok hogy a babanak kell az omega 3 de azt nem tudom hogy milyen mennyisegbe ezert a kapszularol kerdezd meg az orvosodat


itt egy oldal amiben le van irva hogy mire kell ugyelni ha vegetarianus a csalad [link]

2011. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
ebből is látszik mennyire természetes dolog ez...húst nem kap de kapszulákat igen...
2011. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Kérdező! Húh, hát jól megkaptad! Szerintem itthon még kell pár év, hogy az átlagember ne a rántott hús, sült krumpli, pörkölt szentháromságát imádja, akkor talán majd fel lehet tenni ilyen kérdéseket egy nyilvános fórumon.


Különben ismerek olyan ma 28 éves embert, aki soha életében nem evett húst és makkegészséges volt mindig is. Azonkívül két diplomája van , szóval hülye sem lett. Az unkanővérem kint él Hollandiában, ő és a férje vegetáriánusok, a három éves gyerekük is az. Neki sincs semmi baja. Sőt vegetáriánus óvodába jár, mert ott még ilyen is van!

2011. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sem értek egyet a vegetarianizmussal, de azért a kedves 57%-os válaszoló is visszavehetne...
2011. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, nem csak nekem tűnt fel. :)
2011. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Természetesen nem törvényszerű, hogy minden gyerek beteg lesz, ha nem kap húst!

De ennyi erővel bagózhatna is minden kismama terhesség alatt, mert én meg olyan babát ismerek, akinek az anyukája bagózott, és az ég világon semmi baja nincs a gyereknek???


Én továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy egy kisbabának húsra, zöldségre, gyümölcsre van szüksége, és nem étrend kiegészítő tablettákra...

2011. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, kedves Egyet nem értők, de a kérdés nem az volt, hogy hogyan tápláljam gyermekem, hanem az, hogy mikor és mennyi omega 3-at adjak neki. Köszönöm
2011. márc. 18. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!