Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális dolog, hogy...

Mennyire normális dolog, hogy 39 hetes kismama létemre egész nap szexelnék?

Figyelt kérdés
Eddig alig kívántam, most meg 2 napja folyamatosan csinálnám. Megbolondultam?
2013. máj. 6. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

kislányod lesz ? :))


biztos hormonális :) amúgy rajta!! hátha jönni akar már a baba is és ez segít benne :)

2013. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kisfiú:)
2013. máj. 6. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:

maradjon ez így szülés után is:)))

én sajnos már nem így vagyok vele---

2013. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, normális vagy :D Ezzel csak annyi gond lehet, hogy akár be is indíthatjátok vele a szülést.

Én is meg szoktam kívánni a páromat (és a helyes pasikat is megnézem az utcán, cssss!), és ha nem is egész nap, de napi 2 alkalmat elviselnék azért ;) Csak egyre nagyobb a baba, és főleg amikor vízszintesen vagyok, felnyomja a gyomorsavat a nyelőcsövembe, és az igen kellemetlen érzés egyébként is, amit a lökések felerősítenek, és elég nehéz így olyan pózt találnunk, hogy a kicsit se nyomjuk meg, ne feküdjek, és kellő mélységbe tudjon hatolni, hogy élvezni tudjam... Szóval kicsit macerás :) De amíg lehet, csináljuk, mert szülés után jó hosszú szünet következik...

2013. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as mi történt?
2013. máj. 6. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!