Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az ha 16 hetes...

Normális az ha 16 hetes terhes vagyok és már 2 szer írtak ki az orvosok kúpot, mert fehér folyásom van és nem múlik el?

Figyelt kérdés

A kúp befejezése után 1-2 napig nem folyik semmi , de aztán ugyanúgy minden nap napi 4-5 alkalommal önt el ilyen tejfel szerű váladék.

Az orvosok szerint enyhe gombás fertőzésem van, és a terhesség ideje alatt ez természetes hogy több váladék távozik.

Másoknál mi a helyzet?



2013. ápr. 22. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos már nekem is most jön elő harmadjára valamiféle fertőzés, csak nekem sokkal csúnyább...

Ez természetes a terhesség alatt, mert minden más lesz ott a ph stb.. és ezek miatt hajlamosabbak vagyunk ilyesmire..

Azt mondjuk átgondolnám, hogy ha nem múlt el csak 2 napra a folyás, akkor lehet, hogy nem megfelelő kúpot írtak fel, mert egy kezelés végével nem 2 napra kell elmúlnia a fertőzésnek...

Nekem 6-15-25 hetesen jött eddig elő, és azért szépen elmúlt miután kezeltem magam..


Szólj a dokinak, hogy nem múlik és lehet, hogy váltani kéne...

2013. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 11 hetes vagyok és nekem durva hüvely és végbélviszketésem van, de annyira, hogy nagyon megkeseríti az életemet. Kitenyészett már e-coli és streptococcus is. Szedtem már augmentint, zinnatot és semmicilines hüvelykúpot. Szóval elég szar a helzyet, úgy, hogy ezek után is szenvedek... Ja, próbáltam már pimafucin kúpot is, boraost is, de hatástalan. Jártam már proktológián, bőrgyógyászaton is senkinek fogalma sincs mi bajom lehet. És ne idegeskedjek ugye, mert az árt a babának...
2013. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem, mert ha csak simán fehér folyásod van, az tök normális. Nekem harmadik terhesség alatt végig ez volt. A "rossz hír", hogy szülés után is megmaradt, már több mint fél éve. Az orvos szerint megnőtt a mirigyek termelése és ennyi, ezzel nem lehet mit kezdeni.


Gombás fertőzés akkor van, ha bűzös a "cucc", vagy sárgás színű, esetleg viszkető égető érzés társul hozzá.

2013. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok, mondjuk az nekem is fura, hogy a fehér folyásra azt mondják gomba... ezért is írtam, hogy nekem sokkal csúnyább ettől..

A vizeletedből gondolja a doki, hogy fertőzés vagy honnan?

2013. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mintát vett a hüvely nedvemből, és írt fel 3 napos kúpot ami eleven fehér színű volt.

Semmi jele annak hogy gombás fertőzésem lenne , nem viszket, nem ég, nincsen megduzzadva a puncim sem, csak annyi hogy mindég valami távozik a puncimból adagonként.

2 szer látott eddig orvos mind a 2 alkalommal írtak fel 2 különböző kúpot.

Sőt az első fajtát más doki írta elő és olyat írt ki hogy 3 hónapos kor alatt nem is szabadott volna ki írnia 10 db-os kúpból a 9 -nél bevéreztem.

De a folyás akkor sem múlt el.

Már vettek tőlem vért kivizsgálásra , Trrippel, kankó, nyavaja.....nemi betegség kivizsgálására. Már csak az eredményt várom.

Hát remélem semmi komoly bajom nincsen.

2013. ápr. 22. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!