Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek Elevittől székrekedése...

Akinek Elevittől székrekedése volt mire váltottál át?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

semmire, szedtem tovább, mert mindegyik megfogja a székletet, bár talán a hipp natal kivétel

a vastabletta is szorulást okoz.

egyél sok rostosat igyál sok vizet

2013. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. máj. 6. 16:34
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem semmitől nincs ilyen tünetem, próbáld meg, hogy többet iszol, és sok gyümit, zöldséget eszel, hátha amúgy is segít :)
2013. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hipp natalra váltottam, azzal nem volt ilyen gondom.
2013. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4 es válaszoló én femibiont szedek . A hipp natal milyen áron lehet kapni , sok jót hallotam róla állítólag nagyon fini, milyen kiszerelésben van meddig elég?
2013. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én szedtem tovább, csak minen reggel zabpelyhet keztem enni, külonböző fini kiegészítőkkel kombinálva. Azóta tankönyvi tökéletességű az eremény :D!
2013. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,és milyen fajta zabpehelyt,és mivel tejjel?
2013. máj. 6. 21:22
 8/12 anonim ***** válasza:
A sparban szoktam venni a sparos zabpelyhet, a bio még diétás cuccoknál van. De bármelyik jó szerintem. Tejjél szoktam, időnként joghurttal, és mindig kombinálom valamivel. Ma pl zöldalmakockákat, még banánkarikákat vágtam bele, meglocsoltam egy pici mézzel, és szórtam rá aszalt szőlőt. Tegnap epret szeleteltem bele, és megszórtam egy kis apróra tört sárgabarackos boci étcsokival... A lényeg hogy ehető legyen, mert önmagában tejjél elviselhetetlen :).
2013. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,eddig még ettem még ilyet,köszi ,hogy válaszoltál. És nálad is elő jött a székrekedés és amióta elkezdet ezt így enni nagyon jó a helyezett?én még csak 9 hetes vagyok,ez 3.ik terhességem ,és mindkettőnél volt problémám,sokszor glicerines kúpot használtam.
2013. máj. 6. 23:04
 10/12 A kérdező kommentje:
még nem ettem(akartam mondani)
2013. máj. 6. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!