Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha dokit váltasz elmondasz...

Ha dokit váltasz elmondasz neki mindent miért váltottál, hogy indult a terhességed?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 16:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és mondjuk ha fogadott volt a dokid, hogy mondod el neki hogy ott hagyod, és mikor?
2010. júl. 15. 16:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam el a volt, fogadott orvosomnak, hogy miért hagytam ott. Nem voltam megelégedve azzal, ahogyan kezelt, beszámolóval meg nem tartozok neki.

Az új orvosomhoz vittem az összes eddigi papírjaimat és a fontosabb dolgokat elmondtam ami a terhesség során eddig örtént.

2010. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bettnya ***** válasza:
100%

Bp.-en születtem, nőttem fel és lakok, de Debrecenben fogok szülni, és a dokim is ott van. :D

Ok: privát dokihoz kezdtem el járni, akinek nagyon jó híre van nem csak Pesten, de vidéken is, viszont nem tetszett a stílusa. Úgy éreztem magam nála, mint a vágóhídon a csirkék a futószalagon. Nem nyugtatott meg a "válasza", mivel az nem volt, csak az árakat sorolta szorgalmasan. ...és nem kevés TB-t fizetek, szóval a vizsgálatok nagy részét ingyenesen végeztethetem.

Elmentem a debreceni dokihoz, sztk-s, és elmeséltem neki a tapasztalataim, mmint ezt a "lehúzós" stílust (csak mert ez annyira felháborító!!!), megkérdeztem nem volna-e gond, ha csak ő követne végig, illetve kérdeztem amire kiváncsi voltam és szorgalmasan válaszolt. A régi dokit nem fogom értesíteni, h nem megyek többet, majd úgy is észreveszi! ;)

Mindenképpen jobb elmondani minden a terhességgel kapcsolatos információt az orvosnak, hiszen minél többet tud, annál szélesebb és biztosabb képet tud kialakítani az állapotodról.

Pl. ha influenzás vagy, nem csak azt mondod az orvosodnak, hogy fáj a torkod, hanem azt is, h lázad is van, fáj a karod, stb...

Szóval ossz meg minden információt, amit gondolod, h meg kell!

Csodás babavárást! :)

2010. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


mi is ilyen helyzetben voltunk, hogy a fogadott orvosom kellett otthagyni. nem voltam megelégedve, első babám ezért sok kérdésem volt, de soha nem lehetett elérni, és mikor majdnem leállt a jobb vesém, pedig előtte jeleztem neki, hogy már nagyon fáj, akkor sem volt sem elérhető, és nem csinált semmit. mással vizsgáltatott meg, és nyugtatót írt fel gyulladáscsökkentő helyett. ezután mondtam neki, hogy én ezzel nem vagyok elégedett, hogy bízzam rá a babám életét, ha az enyémre nem figyelt, miközben és eltudom mondani mi a bajom. szóval elmondtam neki tisztességesen mindent, mert úgy gondoltam így én még mindig normálisan viselkedem vele, ő nem is szabadkozott, értette mi a gond. így hát váltottam, és nyugodt szívvel. jó babavárást! 33h km

2010. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!