Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen készíttettetek...

Hány hetesen készíttettetek 4D-s ultrahangos felvételt a babátokról? Hanyadik hetet tudnátok ajánlani az alapján, mennyire volt szép és látható a baba?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Én még nem voltam , nekem terhesgondozáson 30 hetett ajánloták azt mondták akkor szép húsis már :).



Második babó lesz :). 1 nél sajnos nem voltunk 4 d ultrahangon . Szóval most júni végére tervezük.


23+1 hkm :). Boldog Babavárást!

2013. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Mi a 22. héten voltunk és gyönyörű volt a baba:)


39+3hkm.

2013. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Én múlt hét pénteken voltam, akkor voltam 29+1 hetes. Hát, eléggé elmosódott képeket készítettek. Voltam 12 hetesen is, akkor sokkal kontúrosabb volt a baba. Szóval én kicsit csalódtam, lehet, korábban kellett volna mennem.

2013. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Legideálisabb a 26-28. hét környékén menni, mert akkor már igazi babaformája van, viszont még van helye a pocakodban, izeg-mozog, és nem lesz nagyon összenyomódva. A 20. hét előtt én nem javasolnám, mert akkor még nagyon vékonykák. Barátnőm asszisztensként dolgozott Budapesten egy klinikán, ahol 4D-s uh-ot készítenek, ő tanácsolta ezt nekem anno.
2013. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Nekünk a 26. hétig javasolták, mert mellső fali a méhlepényem.

25. héten voltunk, a kislányunk állandóan belenyomta az arcát a lepénybe.. :) De, még így is sikerült szép képeket csinálni róla. Egyébként a 30. hétig szokták javasolni, mert utána már olyan nagy a baba, hogy alig fér bele a képbe :D

26 hkm

2013. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
21 és 32. héten is voltunk. Mindkettő nagyon jó volt. Az első azért mert egyben is látható volt, sokat mozgott, megtudtuk a nemét, ufós csak akkor volt, ha túl közelire vette a szonográfus, a 32. héten husis volt és teljesen babaszerű,de már sok helye nem volt mozogni, és mindent csak külön-külön lehetett megnézni.
2013. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi! pont erre a "husis" dologra gondoltam, igen :D Nekünk is második baba, az elsővel én sem voltam 4D-n :(
2013. máj. 6. 17:48
 8/15 A kérdező kommentje:
ja, most láttam csak, hogy már van sok válasz -- előbb az első válaszolónak "feleltem". Köszi mindenkinek. Én is azon aggódom, hogy ha 30 hetesen mennék, már nagy és nem látni egyben, vagy keveset tud mozogni.De sajnos pont a 25. héttől a 30.-ig készülök nem "UH-közelben" lenni (szülőknél nyaralás, külföld)
2013. máj. 6. 17:53
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha a 24 héten mész szerintem már akkor is elég babás és tök jó felvétel készülhet:-))
2013. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

26 hetesen voltam és mindent gyönyörűen lehetett látni. Bnőm 30 hetesen volt és nagyon bánta h nem ment hamarabb mert se az arcát nem sikerült jól levenni minden egybe volt már nagyon. De neki nagy volt a babája. Gondolom ez a mérettől is függ :) Egyébként én is úgy tudom h 26-28. héten a legjobb menni én is azért mentem ilyenkor. :)

3hós kislány anyukája

2013. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!