Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottam olyanról hogy lehet...

Hallottam olyanról hogy lehet befolyásolni különböző ételekkel és italokkal, azt hogy lányunk vagy fiunk legyen. Tényleg lehet? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Mert mi lányt szeretnénk és hogy lányunk szülessen tudnátok ilyen befolyásolásokat mondani? :)

2013. máj. 6. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

na ez nekem is jó lenne :))))))

Ha lányt szeretnétek, a következő termékeket érdemes fogyasztanod: tejtermékek, rizs, szárnyasok, saláta, zöldbab, spenót, ananász, alma, mandarin, dinnye, körte, eper.

ezt találtam

2013. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom :) Mi kisfiút szerettünk volna első gyereknek(páromnak már van egy kislánya), az esküvőnkön kaptunk nászajándékba "fiúcsináló" bort...., kislányunk lesz :)
2013. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Az a dolog lényege, hogy a bevitt ételekkel változik a szervezet PH értéke, így a hüvelyé is. A kisfiús, ill. kislányos spermiumok máshogy közlekednek a más-más PH-jú közegekben. Az ételeket nem ismerem, úgyhogy a többi rész off lesz, elnézéstérte. A hüvely PH-ját máshogy is tudod módosítani, ezt ha végignézed, kiderül. Kb 70%-os a módszer hatékonysága.

[link]

Amúgy hidd el, tökmindegy, milyen nemű :)

2013. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az időpont a lényeg! A fiúk gyorsabbak, viszont a lányok tovább élnek! Szóval ha lányt szeretnétek,akkor a peteérés előtt 2-3 nappal kellene együtt lennetek. A peteérés napján vagy utána már valószínűleg fiú lesz!
2013. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze mind1 annak akiknek legalább egy lánya,de mondjuk 3 fiú után csak vágyik az ember egy lányra :)
2013. máj. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A "mi lányt szeretnénk"-ből én arra következtettem, hogy első gyerkőc lenne.
2013. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!