Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben különbözik/különbözött...

Miben különbözik/különbözött a terhességed más-más nemű babák esetén?

Figyelt kérdés

Most várom a második babámat és minden teljesen más, mint az elsőnél volt. Mikor a lányommal voltam terhes már 2 hónaposan kinéztem 4-5 hónaposnak, nem volt hányingerem, állandóan tejet ittam és édességet ettem, főleg fagyit.

Most vagyok 4 hónapos terhes, a baba nemét még nem tudjuk, de teljesen másképpen alakúlt eddig. Dekára pontosan ugyan annyi vagyok most, mint 3 hónapja. Csak a pocim gömbölyödik. 10 hétig hányingerem volt, egyáltalán nem kivánom az édeset, inkább a friss gyümölcsöt és zöldséget. Persze még mindez változhat.

Érdekelnének a tapasztalatok.

Köszönöm.



2013. máj. 8. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsőnél savanyú ubi,fiú,másodiknál vajaskenyér csoki,kány,harmadik mogyoros csoki ,narancs,mogyorós étcsoki fiú,ötödik alma.lány.mindegyiknél hányinger...15kg ot hiztam./terhesség.
2013. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
.az lemaradt ,az ötödiknél savanyú ubi,citrom lé..lány
2013. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen egyforma volt a két terhességem. Hányingerem nem volt, iszonyúan kívántam az édességet, ugyanannyit híztam, nem volt semmi problémám, csak hogy savas volt nagyon a gyomrom. Az első lány, a második fiú lett.
2013. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok mondani, amit másokkal összevetve tapasztaltam. Én a gyümölcsöt kívántam a terhességem elején, a barátnosném a csokit. Ő hányt, én nem. Neki teljesen kerekded pocija volt, nekem inkább fiúsnak mondják. Neki kislánya született, augusztusban nekem is kislányom lesz. Családon belül ugyan csak fiúk születtek eddig, de a közelebbi rokon a két kisfiú várását két külön módon élte meg. Egyiknél hányósabb volt, másiknál émelygett. Egyiknél édességet, másiknál sósat kívánt. Mondta, hogy mégis meg volt győződve, hogy fia lesz, és úgy is történt. :)


25 hkm (ha jön a kistesó, nyilatkozom tapasztalatból is :))

2013. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én meg összevissza kívánok mindent egy hétig fagyit , aztán másik héten sósat, ubit , ... mindenki lányos hasat lát, fiam lesz, szóval rám nem igaz a babona...:_)
2013. máj. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Belémbeszélik a fiút, annyira mindenki fiút mond.

Az első terhesságemnél végig tudtam, hogy kislány. Most nem érzek semmit...

Végül is mindegy, csak egészséges legyen!

2013. máj. 9. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!