Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztél különbséget két...

Éreztél különbséget két terhességed között, ha ellenkező nemű babát vártál?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. rosszullétre, annak elmaradására, fokozódására, étvágy, kivánósság, stb...
2011. jún. 23. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ez a kérdés engem is foglalkoztat! Első terhességemnél semmi tünetem nem volt, csak annyi hogy kevesebbet tudtam enni, és fogytam is az első három hónap alatt,és hogy néha leesett a vérnyomásom!

Most viszont még csak hét 7 vagyok, de egész napos hányingerrel és fáradsággal küzdök, amit elég nehezen viselek, főleg hogy itt van a lányom akivel egész nap foglalkozni kell, és mellette házimunka, főzés stb... Remélem hamar elmúlik, és nagyon kíváncsi vagyok hogy ez jelent e valamit és fiam lesz, vagy nem?

Bocs az offért. Én is várom a válaszokat!

2011. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2 teljesen eseménytelen és tünetmentes terhességem volt, egy lány, másik fiú.

Nincs ilyen szempont szerint különbség.

2011. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmiben nem voltak mások..2 fiam és 2 lányom van. Nem voltam soha rosszul, nem émelyegtem, nem kívántam igazán különösen semmit, sőt, a kicsivel még a mensim is megvolt 2 hónapig...

Még a mozgásuk is megtévesztő volt: az első fiam majd szétrúgott odabenn mindent, főként a gyomromat. a másik fiam épp az ellenkezője volt: finom mozgások, soha nem okozott fájdalmat. A lányaimnál is hasonlóan volt: az egyik állandóan ficánkolt, a másik meg nyugodt volt odabent is.

2011. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 fiam és 1 lányom de mindhárom terhességem más volt
2011. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van egy fiam, és újra babát várok. Két teljesen különböző terhesség, meg voltam róla győződve, hogy kislányunk lesz pár hónap múlva. De nem, újra kisfiú, szóval nem törvényszerű, hogy különböző terhességnél különböző nemű babák is születnek.
2011. jún. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első terhességem nagyon könnyű volt, az első pár hétben reggelente volt egy pici hányinger, mindent ettem nem volt extra amit kívántam, kislány lett. Most a 20. héten vagyok de még mindig hányok, az édestől undorodom és kisfiú van a pocakomban. De tudod a nagy mondást, minden terhesség más és más.Beszélgettem fiús anyukákkal és ők egyáltalán nem is hánytak mikor a fiút várták.
2011. jún. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az első terhességem álomszerű volt. nem émelyegtem, ill. ha kocsiba ültem voltam csak rosszul, ha nem én vezettem. a reggeli rosszullétet csak hírből ismertem, km-ket gyalogoltam, túráztam és dolgoztam aktívan a szülés előtt még 2 héttel. ezzel szemben most olyan vagyok, mint egy mosott sz.r (bocsi), alig bírok felkelni, állandóan hányingerem van, fel vagyok puffadva, mint egy lufi, szegény kisfiam azt se tudja mi bajom. szóval az első babám kisfiú, a 2. nemsokára kiderül, megírom, amint megtudom.
2011. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiamnál semmi, lányomnál durva rosszullétek voltak.
2011. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ez is bizonyítja, hogy semmi összefüggés. :) Első fiamnál végighánytam a 9 hónapot, csak édeset kívántam, hústól undorodtam, második fiammal reggelente émelyegtem, de semmi extra, gyümölcsön és turmixon éltem, az édességre ha rágondolok, akkor kirz a hideg... :)
2011. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!