Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek nem volt furcsa, hogy...

Petra80 kérdése:

Nektek nem volt furcsa, hogy egy élet egy csöpség növekszik és fejlődik bennetek? Én még most sem tudom felfogni.15 hetes kismama.

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
én 16 hetes vagyok, azt hittem, furcsább lesz, de (még?) nem az. néha már mozognak, az érdekes:)
2013. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15 hónapos a fiam. Néha még most is nehéz "felfogni", hogy ő tényleg bennem lakott valamikor. Ez egy olyan különleges dolog, amit nem is lehet szavakkal leírni.
2013. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Kicsit túl van misztifikálva a dolog.

Pl. gondoltatok már arra, hogy jahh valaha az anyám hasában növekedtem, még most sem tudom elhinni, olyan csodálatos, szavakkal le sem írható...


Sőt, továbbmegyek: a párod spermájára nézve elsírod magad, hogy ohh miből lesz a cserebogár?

2013. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is furcsa még most is, h ő a szerelmünk gyümölcse, a pocakomban volt hónapokig.. nem tudom, mikor lesz természetes nekem, h van egy lányom :) 4hós..
2013. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem is fura volt ilyen gazdatest szerűen éltem meg először

és soha nem szoktam meg, nem tudom meg lehet e egyáltalán


most másfél éves a lányom de még most is rácsodálkozok hogy nahát gyerekem van és ez már így marad örökre :)

2013. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, én sem minden nap gondolok ezekre a dolgokra. De amikor olyan hangulatban vagyok, és belegondolok, vagy a párommal beszélgetünk róla, igenis így érzek! A sperma dolog is érdekes, hiszen tényleg, "miből lesz a cserebogár"! :) Ne legyél már ilyen, kedves 3.! Mindenki elérzékenyülhet néha!

2-es voltam!

2013. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Jól van na! Nem akartam rosszmájú lenni, csak egyszerűen bennem semmi anyai ösztön vagy érzés nincs, és olyan furi ez az egész...

33N vagyok, és nem akarok gyereket soha.

2013. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a világ legtermészetesebb dolgaként élem meg a terhességet. Semmit nem érzek furának, pedig a kislányom egy örökmozgó. :)

Igaz már nagyon régóta vágytam arra, hogy gyermekem lehessen és alig várom, hogy a karjaimba tarthassam, mégis most úgy érzem, hogy az lesz a furcsa, ha nem lesz a pocakomba. :)

35 hkm

2013. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De, nekem is fura. Kis csodaként éljük meg a párommal, hogy ott van benn valaki, akinek személyisége van már, önálló élőlény, aki még ugyan rám szorul, de belőle is felnőtt lesz, idővel majd ő is ugyanezt éli majd át, mint most mi. És persze, azért tényleg kissé gazdatest-érzete van néha az ember lányának, meg mikor kinyomja a kis kezét, lábát, hátát, mikor mit, vagy rúg egy nagyot, akkor határozottan alien-es a dolog, ami az elején engem kicsit meglepett ("Húha, te tényleg itt vagy, lányom!"-érzés), de szeretem, imádom (magát a várandóságot és a babát is).

Talán teljesen felfogni nem is nagyon lehet, de engem mindenképpen meghat az érzés, hogy rám van szorulva egy kis élőlény, akinek tényleg tudásom (táplálkozásban ízlésem) szerint a legjobbat szeretném megadni, ő pedig némi mocorgással, kapirgálással viszonozza a dolgot. :)


25 hetes kismama

2013. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A terhességem elején igazából semmit nem fogtam fel, mindig más szólt, hogy óvatosabban, ne üljek a földre..stb. Mikor megmozdult, utána már "talán" felfogtam, hogy egy kis élet fejlődik odabent, na akkor kezdett "csoda" érzetem támadni.
2013. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!