Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet eldobható pelenkázó...

Hol lehet eldobható pelenkázó alátétet venni és egyáltalán melyik a jobb fajta?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt hiszem Baby Love márkájú volt, a barátnőm adta, mert már nekik nem kellett.

Szerintem DM-ben vagy Rossmannban biztos találsz.

Én csak akkor vittem magammal, ha mentünk anyósomhoz, vagy valahova. Persze egyszer sem pisilte le, tehát nem tudom, hogy mennyire megbízható baleset esetén. :)

Én azt az 1-2 darabot használtam 1 évig.

2009. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A dm-ben lehet kapni. Ha sokat utaztok, akkor szerintem érdemes az Ikeában venni egy felfújhatós pelenkázó alátétet. Nem drága, és nem foglal nagy helyet. Én ezt használom...
2009. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Tescoban is van Libero és 6 db van benne.Hatszáz valahány forint.Igaz még nem próbáltam mert első babát várjuk,de nekem ez van itthon.
2009. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a Liberó, én azt használom, ha megyünk valahová, könnyen összehajtható, a táskában elfér. Mi is 680 Ft körül vettük a Brendonban.
2009. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!