Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen miért mozog keveseb...

28 hetesen miért mozog kevesebbet a babám? Mikor kezdenek el lassabban, kevesebbet mozogni a babák?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon aktív volt, viszont most tegnap nagyon belassult...

Egész nap meg se akart mozdulni már kezdtem ideges lenni, aztán lefeküdtem és azonnal megmozdult :)

Ma reggel is arra keltem, hogy máris hasba rúgott, de azóta semmi :D


Elvileg a 27. héten voltunk ultrahangon és 30. hetesnek mérték, már 1,5 kg-volt, lehet, hogy most már kevesebbet fog mozogni? Valahol azt olvastam, hogy nagyjából innentől egyre többet alszik...


Nektek hogy volt?



Kicsit aggódok, mert a lepényem II. fokban érett, és a méhszájam is 2100-as sajnos, szóval én számítok arra, hogy hamarabb jön majd a baba, de ennyire nem szeretném, hogy korán jöjjön :D



Köszönöm :)


2013. máj. 10. 10:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Biztosan ez volt, mert ahogy írtam utána fent volt vagy 3 órát, most igaz megint pihizik, de estére biztosan felébred megint :)
2013. máj. 10. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!