Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! A ti babátok is...

Kismamik! A ti babátok is kevesebbet mozog tegnap + ma?

Figyelt kérdés

20hetes leszek, még csak 25.-e óta mozogni a babát, de azóta már szinte minden nap produkált elég erős rúgásokat.. Most viszont tegnap óta mintha nem érezném.. Lehet, hogy az időjárás?? Vagy még nem 'kell' éreznem minden nap biztosan??

Első baba.


2013. máj. 3. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én babám is le van lassulva, szerintem az időjárás, én is nyűgösebb vagyok.
2013. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ő még annyira piciny, hogy nem feltétlenül érzed minden mozgását. Figyeld evés után, hátha jobban beindul! Nekem szinte meg sem állt az elmúlt napokban :)31hkm
2013. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az enyém inkább beindult tegnap, ma :)

23hkm

2013. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kabymaci ***** válasza:
Nekem is jobban pörgött tegnap ma mint eddig :) 22hkm
2013. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, felénk is lustulás ténye jelentkezett tegnap óta. Ritkán rugdal, most többnyire csak a szokásos időpontokban, illetve érzem, hogy fészkelődik, forgolódik, nyomakodik, de eddig sokkal aktívabb volt, állandóan izgett-mozgott.


Egyébként a babák aktivitása is folyamatosan változik. Néha aktívabbak, néha kevésbé, mert ők is elfáradnak ám. Nekik kemény munka azért egy-egy olyan rugdalás, amiket mi megérzünk. Egy-egy aktívabb nap után várható, hogy másnap kipiheni a fáradalmakat. Szóval, nem probléma, ha nem minden nap egyformán aktív, hiszen mi, felnőttek sem vagyunk egyformák minden nap. :)


24 hkm

2013. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap nagyon be volt pörögve, ma belassult, kevesebbet mozog, és nem is olyan erősen mint eddig. Kicsit aggódtam, de biztos csak az időjárás miatt :-)

28 hkm

2013. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen volt a pocimban, hogyha hidegfront volt, alig éreztem mozogni. Mióta megszületett, azóta is frontérzékeny, ha jön a hideg, akkor szinte "meg van őrülve", semmi sem jó neki, nem akar enni, nem akar aludni, nyűgös, stb., két napja nem is bírok vele.
2013. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább feltűnően aktív kb. 3 napja. A melegfrontok alatt viszont teljesen lelassul. Szóval valami front biztos van, ne aggódj.
2013. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Épp most ittam egy laza kávét és egy kis csokit, h legyen már valami mozgás.
2013. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mára feléledt :) Látom elég változó ez is, de biztosan a frontok vannak a dologban, meg nyilván attól is függ, h ki hol lakik, és ott milyen front van éppen. Mára 2nap után meg rendesen beindult a baba, főleg reggeli után sorozott meg a rugásokkal :))
2013. máj. 4. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!