Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anna, Hanna esetleg Johanna?...

Anna, Hanna esetleg Johanna? Nektek melyik név tetszik legjobban?

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 16:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Pedig rengeteg van, és mint mondtam a leggyakrabban adott női keresztnév volt 1 vagy 2 éve. A bölcsi csoportba ahova kerültünk volna a lányok felét Hannanának hívták.
2013. máj. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%

Én egyiket sem adnám, ezek lassan tucatnevek lesznek. Legalább 15 Anna van az ismerőseim között és az utóbbi néhány évben születettek között is. A Hanna is nagyon népszerű, 3 ismerősöm kislányát hívják így, Johanna is van 2, de az amúgy sem tetszene.

Ez ugyanolyan, mint régen a Marika, Ilike, Erzsike, Julika, Terike, kb minden idősebb ismerősömet így hívják.

Annyi gyönyörű női név van, nem értem miért kell ezt a néhányat majmolnia sokaknak.

Bocsánat, nem bántásnak szánom, de én a kislányomnak biztosan egy kicsit ritkább nevet adnék, szerintem ő sem egy tízezredik Anna vagy Hanna szeretne lenni.

2013. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a Hanna. :)
2013. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
Én egy elég nagy városban élek (Kb 200ezer fős), de a 36 évem alatt egyetlen egy Annával találkoztam. Édesanyám óvónő egy 7 csoportos óvodában, egyetlen Anna sincs köztük. Barátnőm a csecsemőosztályon dolgozik, azt mondta talán három vagy négy anna született az elmúlt egy évben. Jól utánajártam, mert én is ezt a nevet szeretném adni majd. Viszont Hanna rengeteg van, egy héten kettő (itt) minimum születik. A Johanna ezek közül a legritkább. De kár is ez alapján választani, mert lehet, hogy most adsz neki egy kölönlegeset, egy hét múlva pedig az lesz a tucatnév, mert az utánad szülő 100 anyukából 20 ezt a nevet adja.
2013. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
60%
Hanna szerintem .:)
2013. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Nézzétek meg a múlt években lista vezető a Hanna név....tuti minden évben benne volt a topp 10-ben.Ezért tucat név.Én 2-őt is ismerek.De hát ugye mindenki maga dönti el.De sosem adnám ezt a nevet a gyerekemnek.Az oviban majd lesz Hanna 1 Hanna 2 Hanna3...:D
2013. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2013. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!